fb pixel 5 nejzásadnějších počinů národní hrdinky a vlastenky Olivie Žižkové – G.cz
Vyhledávání

5 nejzásadnějších počinů národní hrdinky a vlastenky Olivie Žižkové

Zdroj: DVTV

Kontroverzní žena a zpěvačka, kterou všichni známe pod jménem Olivie Žižková, se před 43 lety narodila v Náchodě jako Olga Herzánová. V Náchodě se věnovala zpěvu v Lidušce a posléze se vyučila kuchařkou. Následovala kariéra barové zpěvačky, vystoupení v několika televizních pěveckých soutěžích, svatba s Janem Žižkou a její transformace v Olivii Žižkovou. Od té doby vzniklo minimálně 5 zásadních počinů této vlastenecké zpěvačky, které bychom si měli připomenout.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 12.4.2019, 17:01

1. Erotický kalendář s Jiřím Krytinářem

Není nic lepšího, než se zviditelnit tím, že se svléknete a nafotíte erotický kalendář společně s hercem Jiřím Krytinářem. Olivie Žižková se v kalendáři v roce 2012 nejen svlékla, ale dokonce byla i aktivní součástí celého projektu. Společně s Krytinářem totiž hráli kdysi v divadelní hře s názvem Dívám se vzhůru.

2. Dara Rolincová revival

Věděli jste, že originální Dara Rolins šla Olivii Žižkové za svědka, když se brala s Janem Žižkou? Dara ji posléze vzala i na svou tour, kde firugovala jako sboristka. Později se však Olivie rozhodla, že bude mnohem lepší, když bude Daru imitovat, a tak rozjela svůj vlastní byznys s projektem Darinka Rolincová REVIVAL. S tímto projektem vystoupila například na předvolebním setkání KSČM ve Frýdku-Místků a na dalších zajímavých akcích.

3. Hymna SPD

Bohužel se jedná o neoficiální předvolební píseň SPD. Předtím Tomiovi pro změnu pomohlo legendární dechovkové duo Eva a Vašek. Každopádně píseň s vlezlou melodií a textem: „Já volím SPD, já vím proč SPD,...“ se stala neuvěřitelně virální záležitostí, která se dokonce před týdnem dočkola i pub-rockové verze pro hospodské štamgasty.

4. Vlastenecký výstup v DVTV

I když žádného uprchlíka nikdy v životě neviděla, tak přesto věří Okamurovi, že tam někde venku jsou a číhají na našich hranicích se svými mohutnými penisy, se kterými chtějí znásilnit naše ženy a pak vybílit naše ledničky. Když se Olivie prochází po Praze, tak má obrovský strach z turistů. V legendárním rozhovoru všem vysvětlila, že vše zná od internetových odkazů, které jí posílají různí lidé.

5. Evropo dýchej

Béčková hymna českých xenofobů z roku 2016 v mnohých zanechala těžkou psychickou újmu až do dnešních dnů. Povozit se na vlnách mediální bubliny okolo uprchlické krize bylo před dvěma lety mnohem jednodušší než se dalo čekat. Verše typu: „Mám z toho depky, to snad radši holý lebky,“ působily u běžně myslícího člověka zarážejícím dojmem.

A zde je 5 rad, jak se stát králem silnic třetí třídy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články