Bizár film roku 2019? Řezník vypustil trailer k Párty Hárd, středoškolské komedii pro otrlé – G.cz
Vyhledávání

Bizár film roku 2019? Řezník vypustil trailer k Párty Hárd, středoškolské komedii pro otrlé

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Kontroverzní rapper Marty Pohl alias Řezník vypustil do světa trailer k nově připravované teenagerské komedii, kterou pojmenoval Párty Hárd. Po zkouknutí prvních záběrů sami usoudíte, že něco tak šíleného v Česku pravděpodobně ještě nevzniklo.

Martin Miko
Martin Miko 5.8.2019, 14:31

Středoškolská komedie pro otrlé

O hyperaktivitě českého rappera a kreativce Martyho Pohla aka Řezníka není pochyb. Dlouhá léta natáčí amatérské videoklipy, nahrává desky a vyrábí hry jako na běžícím páse. O víkendu zveřejnil trailer k dlouho očekávanému filmu Párty Hárd, který by měl vyjít v září 2019.

„Snímek Párty Hárd vlastně vzniknul jako reakce na frustraci z filmu Prokopat se ven, který jsme připravovali spolu s Brunem Ferrarim a Čestmírem Kopeckým. Jednalo se o velký projekt, jenže jsme na něj dvakrát nedostali grant, což poslalo celý film k ledu. To byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl natočit vlastní nezávislý snímek, a tak se zrodil nápad na teenagerskou komedii. Oslovil jsem Marka Brožka, který mi točil videoklip Zoubková víla, a začali jsme makat,“ prozradil exkluzivně pro G.cz Marty Pohl.

Řezník přiznává, že oproti jeho předchozím filmům bude ve filmu Párty Hárd i několik herců z povolání, které známe z televizních obrazovek. Těšit se můžeme například na Karolínu Šafránkovou, Adama Ernesta, Jakuba Kaliána nebo Mirka Čáslavku. Samozřejmostí jsou i stálé tváře, které známe i z hudebních videoklipů. Jednou z nich je například Radim Neuvirt z dadaistického baletu Vyžvejklá Bambule nebo teplický básník Radek Hásek.

„Co se soundtracku týče, tak jsem oslovil své přátele a známé a povedlo se mi sehnat opravdu kvalitní kousky od kapel jako jsou J.A.R., The Rocket Dogz, Edgar Schwarz, Forbidden Society, Pilot Season nebo Freewill a Reel Wolf, kteří dokonce dokonce nahráli skladbu přímo pro tento film,“ popisuje s nadšením Řezník a dodává, že v současné době jedná s distribučními společnostmi. „A když to nevyjde, pronajmeme si kina a objedeme s filmem celou republiku,“ dodává.

Na trailer k téhle šílenosti se podívejte tady:

A zde vás určitě potěší rozhovor s rapperem, který rapuje o mražené pizze.

Podobné články

Doporučujeme

Další články