fb pixel VIDEOROZHOVOR s rapperem Moudrákem: "Chci rozšířit povědomí o mražené pizze. Skrrr." – G.cz
Vyhledávání

VIDEOROZHOVOR s rapperem Moudrákem: "Chci rozšířit povědomí o mražené pizze. Skrrr."

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Vycházející hvězda české rapové scény, Petr "The Moudrák" Moudrý, poskytl G.cz exkluzivní rozhovor, ve kterém nám představil svůj nejnovější song, ódu na mraženou pizzu, která je podle něj skvělá, dokonce až lahodná. Kde bere The Moudrák inspiraci a co pro něj znamená skrrr, to se dozvíte v následujícím videu.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi Aktualizováno 1.8.2019, 07:54

Mražená pizza je život

Petr Moudrý, známější pod svou uměleckou přezdívkou The Moudrák, zaujal v listopadu 2017 svým prvním songem "Král stromů" osobitým vyjádřením jeho lásky ke stromům se socio-ekologickým podtextem. Track dnes na YouTube atakuje hranici 160 tisíc shlédnutí.

O rok později, v září 2018, následovala další píseň s lehce filozofickým názvem "Nevidím svý oči", teď přišel nejnovější počin "Mražená Pizza", který The Moudrák vypustil symbolicky 7. 7. letošního roku. Píseň doprovodil vskutku hravým videoklipem, kde se v roli titulní mražené pizzy objevila mladá hvězda TikToku, krásná a vždy skvěle upečená Anna Marie Purić. Jak sám rapper říká, snaží se psát hlavně o věcech, které jsou nějak spojené s jeho životem, byť ve své tvorbě často odkazuje i na soudobé společenské problémy, ať už je to ekologická otázka či uspěchanost světa. V rozhovoru nám The Moudrák mimojiné nastínil svou uměleckou budoucnost a prozradil, co pro něj znamená skrrr.

Už teď je jasné, že The Moudrák patří k nejosobitějším rapperům současné české rapové scény a my se těšíme, s čím přijde příště - přeci jen navázat na Mraženou Pizzu zcela jistě nebude snadné.

A tady si přečtěte 10 zajímavostí o dalším legendárním rapperovi, Notorious B.I.G.

Podobné články

Doporučujeme

Další články