fb pixel Bezstarostnému dětství je konec: první pořádný trailer ke Stranger Things 3 je venku a útočí přímo na city – G.cz
Vyhledávání

Bezstarostnému dětství je konec: první pořádný trailer ke Stranger Things 3 je venku a útočí přímo na city

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Letošní 4. červenec si zapamatujte, i když nežijete v USA a Den nezávislosti je vám v podstatě ukradený. V tento horký letní den Netflix vypustí novou, už třetí sérii geniálních Stranger Things, vymazleného retro kousku, který celou generaci současný seriálových nadšenců donutil milovat sci-fi, děti a synthwave. Čekání si můžete zkrátit prvním trailerem, který je, no, popravdě úplně boží.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 21.3.2019, 09:38

Jedno léto může změnit všechno

Zatímco předchozí série se odehrávaly na podzim nebo v zimě, třetí řada populárních Stranger Things nám ukáže Hawkins a naši oblíbenou partu uprostřed horkého léta. Co nás všechno čeká?

Bandu ústředních hrdinů uvidíme úplně v novém světle - z malých dětí jsou normální puberťáci čelící strastem dospívání se stejným strachem a zároveň odhodláním, jako se staví před příšery z temné paralelní reality. Podle tvůrců se nové díly budou obzvlášť líbit příznivcům Návratu do budoucnosti, můžeme se těšit na zcela nové a zásadní postavy... Co všechno o chystané sérii víme, to si i s detaily můžete přečíst tady.

Teď už necháme pracovat trailer. Nevíme, jestli je to tím, jak je skvěle sestříhaný, tím, že už nám ta děcka sakra chybí, nebo že ho Netflix podbarvil upravenou hitovkou The Who, Baba O´Riley, ale je na tom prostě něco, co nás fakt hodně vzalo za srdíčko. Užijte si to stejně jako my!

A tady mrkněte na další čerstvý plnohodnotný trailer; ten k Tarantinovu Once Upon A Time In Hollywood.

Podobné články

Doporučujeme

Další články