fb pixel Nejlepší péefko pro fanoušky seriálů vyrobil Netflix: 5 věcí, co víme o Stranger Things 3 – G.cz
Vyhledávání

Nejlepší péefko pro fanoušky seriálů vyrobil Netflix: 5 věcí, co víme o Stranger Things 3

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Netflix opravdu umí potěšit svoje příznivce. Vše nejlepší o nového roku internetová televize svým fanouškům popřála skrze zveřejnění nového plakátu k jednomu z jejích nejviditelnějších počinů, třetí sérii mysteriózních Stranger Things. S posterem Netflix odtajnil i datum premiéry nové řady. Co všechno o očekávaném pokračování tedy vlastně víme?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 2.1.2019, 12:09

1. Den nové závislosti

Spolu s plakátem Netflix prozradil, kdy třetí sérii Stranger Things vypustí - bude to 4. července 2019, tedy na americký Den nezávislosti. Něco nám ale říká, že s prví epizodou spíš všichni nové (seriálové) závislosti propadneme. Děj se bude odehrávat v létě roku 1985 a podle oficiální anotace to pro hlavní hrdiny budou "poslední prázdniny jejich dětství".

2. Víc lásky do našich životů

Protože kvůli sledování Stranger Things 3 odsuneme sociální životy na druhou kolej, je fajn, že se vztahů dočkáme alespoň na obrazovce. Druhá série končila tím, že se Eleven a Mike tzv. dali dohromady. A protože s člověkem se ve 13 letech začínají dít věci, hormony budou pracovat na plné obrátky. Podle Davida Harboura alias Hoppera bude vztah těch dvou mnohem komplexnější a i jeho postava si coby opatrovník Eleven užije s dospívající dívkou svoje.

3. Trailer odhrnuje oponu

Silvestrovská upoutávka sama o sobě nabízí několik věcí. Jde o nahrávku Dick Clark's Rockin' New Year's Eve z roku 85, což je speciální novoroční pořad televize ABS, který běží už desítky let. A zatímco se obraz v teaseru pomalu přetáčí vzhůru nohama, problikává na sledujícího počítačová obrazovka, která se tváří, jako že se někdo snaží hacknout systém Lynx Corpu a spustit program SilverCatFeeds.exe. V teaseru se dá letmo zahlédnout i přišerňácký Mind Flyer.

4. Názvy epizod jako nápověda

Už začátkem prosince Netflix zveřejnil názvy epizod třetí série. Dohromady bude 8 dílů - "Suzie, Do You Copy?", "The Mall Rats", "The Case of the Missing Lifeguard", "The Sauna Test", "The Source", "The Birthday", "The Bite" a "The Battle of Starcourt". Názvy jednotlivýh epizod samozřejmě rozjeli fanouškovskou představivost na plné obrátky. Kdo je Suzie? Co se stale v nově otevřeném Starcourt Mall, který, jak už tvůrci potvrdili, bude hlavním dějištěm událostí třetí série? Která z epizod přivede zpět Eleveninu sestru a bude to vůbec nějaká? Umře v předposlední epizodě někdo z hlavních hrdinů? Samé otázky...

5. Nové postavy

Ano, objeví se i několik nových tváří. Maya Hawke by měla hrát záhadnou "alternativní dívku", která se v životě nudí a v Hawkinsu hledá povyražení. Francesca Reale bude hrát plavčici, jejíhož zmizení se zjevně týká celá jedna epizoda. Cary Elwes si zahraje starostu Klinea a Jake Busey ztvární novináře pochybné morálky Bruce.

A tady další nálož seriálových novinek, na které se v roce 2019 můžeme těšit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články