fb pixel Jiné video dnes vidět nemusíte: Tarantino vypustil první trailer k Once Upon A Time In Hollywood! – G.cz
Vyhledávání

Jiné video dnes vidět nemusíte: Tarantino vypustil první trailer k Once Upon A Time In Hollywood!

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

A je to tady, vážení! Quentin Tarantino zveřejnil první plnohodnotný trailer ke svému devátému filmu, dlouho očekávanému Once Upon A Time In Hollywood. V hlavních rolích geniální duo Brad Pitt a Leonardo Dicaprio.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 20.3.2019, 14:26

To je materiál!

Příběh smrti krásné Sharon Tate, kterou spolu s jejími přáteli a nenarozeným dítětem zavraždili členové Mansonovy Rodiny, je celkem známý. Když si ho ale za kulisu pro film vezme někdo jako Quentin Tarantino, dá se čekat, že i stokrát slyšené bude nové. A taky zřejmě dost super.

Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a Cliff Booth (Brad Pitt) jsou profesní parťáci. Rick je bývalá westernová hvězda, Cliff jeho dlouholetý dublér. Oba se horko těžko snaží udržet v Hollywoodu na konci 60. let, který je plný hipíků, novot a ti dva staří bardi ho už vlastně vůbec nepoznávají. Možná by jim mohla pomoct Rickova sousedka, která je dost slavná - je to totiž manželka režiséra Romana Polanskiho, krásná modelka a herečka Sharon Tate (Margot Robbie).

Vypadá to skvěle, co? Jasně, na Tarantinův film trochu nůďo, dá se ale očekávat, že to nejlepší si mistr nechává pro film, který už nedočkavě vyhlíží opravdu všichni jeho fanoušci. Na ComicConu režisér osobně řekl, že Once Upon A Time In Hollywood je ze všech jeho snímků asi nejpodobnější Pulp Fiction, takže asi vážně je na co se těšit.

Ačkoliv příběh dvou hlavních aktérů není skutečný, odehrává se v prostředí, které je (nebo bylo) reálné. Kromě Sharon v upoutávce zahlédneme ještě několik dalších postav, které mají reálné předlohy, třeba samotného Charlese Mansona, kterého hraje Damone Herriman nebo někoho, kdo má být zřejmě legendární Bruce Lee. Navíc víme, že jednu z Mansonových nejvěrnějších, Lynette Fromme, má hrát Dakota Fanning.

Premiéra je zatím plánována na 8. srpna 2019. Tohle budou opravdu moc dobré prázdniny!

A tady mrkněte na 5 filmů, které byste měli stihnout v rámci letošního Febiofestu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články