fb pixel ArénaJaromíraSoukupa-Con už příští týden. Fanoušci pořadů ředitele TV Barrandov se sjedou z celého světa – G.cz
Vyhledávání

ArénaJaromíraSoukupa-Con už příští týden. Fanoušci pořadů ředitele TV Barrandov se sjedou z celého světa

Minulý ročník byl více než zdařilý Masky fanoušků jsou k nerozeznání od originálu Některé masky jsou pro fanoušky vždy výzvou Ovčáčka fanoušci zbožňují + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Úspěšný formát setkání fanoušků, který se nechal inspirovat například u Comic-Conu nebo TrpasliConu, ArénaJaromíraSoukupa-Con startuje již příští pátek ve Veletržním paláci v Praze.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 9.5.2018, 15:06

Stejně jako minulý rok se i letos očekává celá plejáda návštěvníků v převlecích za Jaromíra Soukupa, ale třeba i za Jiřího Ovčáčka či Tomia Okamuru. Podle předpokladů bude na letošní akci dost fanoušků v převleku za fíkus.

„Je to fenomén. Aréna Jaromíra Soukupa nemá obdoby. Minulá sezóna byla zatím asi ta úplně nejlepší. Vezměte si například Soukupovu nástěnku. To je dneska už kult. Na ArénaJaromíraSoukupa-Conu budou nástěnky na každém rohu. Fanoušci se mohou s nástěnkou nechat vyfotografovat, anebo rovnou přijít v převleku za nástěnku. Chystáme rovněž soutěž nástěnek o ceny,“ vysvětluje lákavě Bedřich Rovný, jeden ze tří organizátorů ArénaJaromiraSoukupa-Conu.

Už loňský ročník přitáhl na pražské Výstaviště téměř pět tisíc fanoušků z celého světa. Od té doby věhlas pořadu narostl do závratných výšin, takže se očekává překonání hranice deseti tisíc návštěvníků.

„Aréna Jaromíra Soukupa ist die Beste. Jaromír ist mein Lieblings-Action-Held,“ potvrdil Hans Gudrun, předseda německého fanklubu Arény Jaromíra Soukupa, který se veletrhu již nemůže dočkat. Letos si vezme kostým Miloše Zemana.

Ostatně kostým českého prezidenta byl vloni na akci k vidění asi nejčetněji. Ono je to dáno tím, že je nejjednodušší. Stačí se ožrat, kulhat, urážet novináře a nechat se vozit po areálu na vozíku.

A tady zjistíte, že Jaromír soukup je nominován na cenu Emmy ve všech kategoriích.

Podobné články

Doporučujeme

Další články