fb pixel Američtí vědci zjistili, že vám po každém poslechu písně Mešita od kapely Ortel klesne IQ o jeden bod – G.cz
Vyhledávání

Američtí vědci zjistili, že vám po každém poslechu písně Mešita od kapely Ortel klesne IQ o jeden bod

Zdroj: ortel.cz

Několikaletý výzkum amerických vědců z Aljašské univerzity byl konečně potvrzen. Při každém poslechu písně Mešita vám klesne inteligenční kvocient průměrně o jeden bod. Fanoušci této kapely však nemusejí mít obavy, že o své IQ přijdou. Pokles se vždy zastaví zhruba na hladině IQ 70, což není nic proti ničemu, protože se stále můžete stát manažerem Argemy či poslancem SPD. A když se budete snažit, tak můžete dělat obojí najednou.

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 27.5.2021, 18:03

Soros opět přispěl dobré věci

Finanční injekce z nadačního fondu George Sorose byla tradičně účelně využita do poslední koruny a opět pomohla skvělé věci, která posunula lidstvo o několik let dopředu. A to unikátním výzkumem, jenž spočíval v testování písně Mešita na obyvatelích České republiky. Na základě náhodného výběru bylo testováno 200 respondentů, kterým se neustále pouštěla píseň Mešita od české xenofobní kapely Ortel. Po každém dni hodinového poslechu této písně stále dokola jim bylo měřeno IQ za pomocí klasických IQ testů od spolku Mensa.

Vědci byli naprosto šokováni, když se ukázalo, že každý poslech této písně znamenal pro každého respondenta průměrnou ztrátu jednoho IQ bodu. Proto se rozhodli pozvat 100 respondentů z řad fanoušků kapely Ortel, které rovněž podrobili tomuto testu. IQ jim však neklesalo a u každého z respondentů se pohybovalo na průměrné hladině okolo IQ 70. Tak alespoň mohli stanovit průměrné IQ fanouška této kapely. Vzhledem k tomu, že vědci nechtěli fanoušky kapely nijak urazit ani pobouřit, rozhodli se, že tyto informace nebudou medializovat.

Zároveň však upozornili na fakt, že i s nízkým inteligenčním kvocientem se dají tvořit velké věci. Například se můžete stát poslancem za SPD, dělat marketing pro Blok proti islámu nebo managerovat kapelu Argema.

A zde chceme přímou demokracii, abychom mohli vyhostit Okamuru.

Podobné články

Doporučujeme

Další články