fb pixel Američtí vědci zjistili, že kombinace vaření, praní a uklízení prodlouží život ženám až o 8 let – G.cz
Vyhledávání

Američtí vědci zjistili, že kombinace vaření, praní a uklízení prodlouží život ženám až o 8 let

+ DALŠÍCH -1 FOTEK

Dlouholetý výzkum amerických vědců z Havajské univerzity, který byl samozřejmě financován neoblíbeným miliardářem Sorosem, potvrdil nová fakta, která některé z vás jistě potěší. Jestliže pravidelně během týdne kombinujete vaření, uklízení a praní, prodloužíte tím svůj život v průměru a o 8 let. Bohužel to neplatí pro muže, ale pouze pro ženy, takže dámy, makejte! Mužům naopak mohou domácí práce urychlit stárnutí.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 11.2.2018, 15:34

Lék na věčné mládí jsou domácí práce

Lék na dlouhověkost u žen byl konečně odhalen. Jestliže si vaše žena bude připadat stará, tak ji odkažte na výzkum univerzity na Havaji, kde se podařilo potvrdit dlouho známá fakta. Ženy, které pravidelně kombinují praní, vaření a uklízení, žijí v průměru o 8 let déle než ty, které za sebe nechají vykonávat domácí práce své partnery nebo nedejbože děti. Dle havajských vědců totiž domácí práce udržují mysl v pozoru a navíc díky nim pálíte kalorie. Pro mnohé ženy to je navíc během dne jediný způsob, jak přepnout na takzvaný „úsporný režim“.

Průzkum byl prováděn na 100 rodinách. V polovině z těchto rodin se staraly o domácnost ženy a v druhé polovině zase muži nebo jejich děti. Výsledky byly šokující. Ženy, které se staraly o chod domácnosti, vypadaly ve všech případech lépe a zachovaleji než ženy, které se válely u televize. Domácí práce prý navíc u žen působí jako prevence proti vráskám, stresu a celulitidě, což samozřejmě dodnes média tají, zřejmě abychom platili za jídlo v restauracích a za předražené úklidové služby.

Feministky se opět bouří, jsou líné uklízet

Feministky se samozřejmě proti tomuto výzkumu bouří, avšak není možné, aby výzkumný tým zahrnul jejich soukmenovkyně do výzkumu, protože byly většinou v nepoužitelném stavu a běžný člověk by ani nepoznal, jestli jim je třicet nebo šedesát.

Opět se potvrdilo, že práce šlechtí, a chce-li být žena opravdu ale opravdu vyšlechtěným druhem, tak holt bude muset vařit, prát a uklízet. Jedno čínské přísloví totiž praví 这个女人是这样做的, což ve volném překladu znamená: „Žena je od toho, aby makala.“

Mužům se naopak doporučuje nepracovat. Další výzkum naopak ukázal, že muži mládnou, když mají nohy na stole, sedí v pohodlném gauči a při tom sledují televizi.

Jak to chodí ve vaší domácnosti? Jste-li muž, tak raději ukažte tento článek vaší ženě/dívce/přítelkyni/matce/babičce a určitě jí velice potěší. Zároveň se hodí jako výmluva k tomu doma nic nedělat. Říká se tomu neprůstřelné alibi.

Ale samozřejmě výzkum neberte tak vážně, je přece neděle.)

A zde je 13 nejbizarnějších věcí, které zjistili američtí vědci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články