fb pixel Alternativní vesmíry, do kterých bychom se nejraději přestěhovali – G.cz
Vyhledávání

Alternativní vesmíry, do kterých bychom se nejraději přestěhovali

Zdroj: G.cz

Jako velcí fanoušci popularizované vědy, Ricka a Mortyho a míst, kde zrovna neřádí smrtící pandemie, se rádi zamýšlíme nad jinými realitami, kam bychom se mohli přestěhovat. Zbalte si svých pět švestek a projděte se s námi několika interdimenzionálními branami po světech, kde by bylo mnohem lepší žití.

Jan Studnička
Jan Studnička 19.3.2020, 12:47

Nechce se nám vás jen tak opustit, takže bychom třeba mohli přivézt s alternativního vesmíru Lucii Bílou, jejíž ruka nezabíjí, ale naopak léčí a pomohla by nám v boji proti koronaviru.

A bylo by super, kdyby se nám cestou podařilo najít nějaký vesmír, kde Zdeněk Troška nenatáčí filmy. Při svém štěstí jsme si ale jisti, že narazíme na realitu, kde jsou svět jenom jedny velké Hoštice. Vzdych.

Kolegyně říká, že by se ráda podívala do vesmíru, kde z kohoutku teče víno a kde kočky mluví. Tedy do vesmíru, kde starověký Egypt přežil do dnešních dnů. Já bych řekl, že je velice naivní nechat kočky mluvit. Neváhal bych se dokonce tvrdit, že mluvící kočka by vás dokázala dohnat k sebevraždě během čtyř hodin. Jenom tak, protože se jí chtělo.

Osobně bych se chtěl podívat do reality, kde se z České republiky stane Slovanské impérium rozléhající se přes celou Sluneční soustavu a poselství míru mimozemským rasám by na zlaté destičky vytesal runovým písmem osobně náš vůdce Daniel Landa.

A když jsme u toho kosmu, kdo by se nechtěl podívat do dimenze, ve které je Mléčná dráha složená jenom z tyčinek Milkyway?

Taky by bylo zajímavé podívat se do nějakého ujetého vesmíru, ve které je Kristen Stewart dobrá herečka.

A samozřejmě, naprosto samozřejmě, kdybychom našli vesmír, kde všichni lidi na světě jsou Nicolas Cage, už nikdy bychom z toho místa neodešli.

Taky by bylo super najít nějaký vesmír, kde má Česko kompetentního premiéra, ale je dost možné, že nic takového v nekonečném počtu alternativních vesmírů neexistuje.

Zcela upřímně mám ale pocit, že jako společnost tak nějak driftujeme přes ty nejbizarnější vesmíry už teď. Celá republika je v karanténě, vždyť to je jak z nějakýho filmu! A všichni si šijeme roušky! ŠIJEME! To přece nedělá západní demokracie, to jsou věci, které slyšíte, že se dějí v Severní Koreji! A vážně mi budete tvrdit, že nejnovější alfasamec Chad Hamáček nepřišel se svojí červenou mikinou z nějaké alternativní dimenze vystřídat starého Hamáčka? Ta změna je nepřehlédnutelná.

A vůbec, nebyla by cool realita, kde všichni chodí v červené mikině, jenom ministr vnitra Hamáček v obleku?

Extrémně zajímavé by bylo podívat se do dimenze, kde selhal sarajevský atentát na Ferdinanda. Nebyla by první světová, tím pádem by nebyla druhá světová a dost možná bychom byli dávno na Marsu.

A když jsme u Marsu, bylo by fajn najít vesmír, ve kterém Elon Musk nepředstírá, že je člověk.

Abychom srovnali skóre, chtěli bychom najít vesmír, kde koronavirus může chytnout člověka.

A nakonec, chtěl bych přijít do vesmíru Světové války Z. Tam má ta pandemie aspoň vzrušující průběh a zachrání nás Brad Pitt.

Podobné články

Doporučujeme

Další články