fb pixel 9 věcí, které potřebujete, když je vám i doma zima – G.cz
Vyhledávání

9 věcí, které potřebujete, když je vám i doma zima

Mrznete doma nebo v kanceláři? Podívejte se na tyhle šikovné produkty a uznejte, že by se vám některý z nich hodil.

Jindra Bučan
Jindra Bučan 23.2.2018, 08:00

1. USB vyhřívané rukavice

Stačí zapojit do vašeho počítače a za chvíli zase můžete hýbat prsty.

2. Spacáková bunda

Odhalených nohou se nebojte, stačí si koupit delší verzi. Všechno to drahocenné teplo, které opouští vaše tělo, teď zůstane pěkně s vámi, ať půjde kamkoliv. Jen pozor, ať v něm neusnete při práci!

3. Vyhřívání chodidel

Rádi si děláte pohodlí, a tak nechcete mít celý den nazuté boty? Stačí si pořídit USB desku, na kterou si položíte nohy a hned ucítíte, jak vám teplo proudí tělem.

4. Šikovné řešení pro dámy

Chcete si vzít otevřenou obuv, ale je vám v ní zima? No tak si vezměte pořádné ponožky! Tohle není rada od někoho, kdo nerozumí komplikovanosti ženského šatníku. Tyhle podkolenky sice nejsou žádný super módní doplněk, ale o to ani nejde. Jde o to, že o nich nikdo nebude vědět a vám bude teplo.

5. Šikovný hrnek

Taky nikdy nechcete odlepit ruce od hrnku plného horké kávy nebo čaje? Skvělá věc, která má jeden nedostatek. Hřeje sice obě ruce, ale jen z jedné strany. S tímhle hrnkem budou vaše ruce komplet v teple!

6. Podložka pro nešikovný hrnek

Ale ani šikovný hrnek není tak šikovný, aby si věčně udržel teplo. Vždy, když obsah hrnku zalijete horkou vodou, musíte pak dlouho čekat, než vůbec můžete začít usrkávat. Pak na to zapomenete a je z toho ice tea nebo frappuccino. Tak rychle zjistěte, kde mají tyhle podložky a nemusíte se bát, že vám vaše káva vychladne.

7. Teplo na uši

S tímhle plyšákem se nemusíte bát, když si nasadíte sluchátka a ty vás nepříjemně zastudí. Tohle jsou sluchátka, která vás totiž zahřejí.

8. Žhavá myš

Jestli vám ale stačí mít v teple jen jednu ruku, tohle je přesně pro vás.

9. Vaše osobní topení

Pozor! Pokud si užíváte samotu, tak si nekupujte tohle mini topení. Každý se totiž bude chtít stavit u vašeho stolu a na chvíli se ohřát.

Anketa

Hodila by se vám některá z těchto vychytávek?

Anketa se načítá...

A TADY máte 16 vychytávek pro cestování letadlem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články