fb pixel 9 tipů, kam šoupnout dítě na letní prázdniny – G.cz
Vyhledávání

9 tipů, kam šoupnout dítě na letní prázdniny

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Letní prázdniny jsou v plném proudu, takže je nejvyšší čas se zamyslet, co budou během jejich zbytku dělat vaše milá dítka. Nebo je snad chcete mít celou tu dobu na krku? Tak vidíte. Máme pro vás devět tipů, jak se dětí zbavit a léto si užít podle svého.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.7.2018, 14:00

1. Za babičkou na venkov

Prarodiče bývají mnohdy pro rodiče požehnáním. Obzvlášť, pokud mají svá vnoučata rádi. Jestliže vnoučata rádi nemají, je potřeba jim pohrozit a k lásce k nim je donutit. Potom bude svět lepším místem. Jestliže vaši rodiče nebydlí na venkově, pokuste se je na letní prázdniny přesunout do nějaké vesnice (třeba i násilím). Pro vaše děti bude totiž pobyt na čerstvém vzduchu v přírodě lepší. No a o děti jde především.

2. Letní tábor

Letní tábor je sice dražší než babička, ale pokud není zbytí, nedá se nic dělat. Dvouměsíční letní tábory sice nejsou, ale pečlivou organizací lze zajistit plynulý přejezd dítěte z jednoho tábora na druhý. Protože z nějakého důvodu na dětských táborech panuje uvolněná atmosféra, mají děti dovoleno psát domů dopisy a třeba i posílat smsky. Zde je třeba se lehce obrnit a žalostně ufňukané pohlednice z tábora, kde si dítě stěžuje, že se mu tam nelíbí, že ho vedoucí mlátí, nedávají mu najíst a ostatní děti mu kradou peníze a že chce domů, ignorovat.

3. Tomu příjemnému pánovi s knírkem od naproti z baráku

Takový milý a sympatický, zhruba padesátiletý pán, který pokaždé, když jdete s dítětem na hřiště, přispěchá, pozdraví a dítěti dá bonbon, načež si s ním chvilku hraje a přitom si občas prohrábne rozkrok. Pán není ženatý a proto má lásky na rozdávání. Vždycky, když vás vidí, už z dálky za vámi spěchá a nabízí se, že dítě pohlídá a nebo si ho aspoň vyfotí.

4. Intenzivní kurz přežití v divočině

Toto je už trošku dražší záležitost a vaše dítě už musí být trošku odrostlejší. Délka kurzu závisí hlavně na tom, jak dlouho dítě v divočině přežije.

5. Letní škola

Zařiďte svému dítěti krásné prázdniny a šoupněte ho do letní školy. Dítě bude rádo a nikdy vám to nezapomene. Existují letní jazykové kurzy i matematické tábory, které jsou plné nasraných dětí s brýlemi a kalkulačkami.

6. Zničte léto jiným rodičům

Pokud máte dostatek financí, vyhledejte ve svém okolí sociálně slabšího rodiče a tomuto své dítě za peníze svěřte na dobu dvou měsíců.

7. Soustředění

Tady je potřeba, aby vaše dítě nebylo lempl a mělo nějakou mimoškolní aktivitu. Například nějaký sport. O prázdninách potom tyto kluby vysílají své hráče na soustředění, kde děti dřou do úmoru, aby byly hvězdy. Je dobré, aby vaše dítě těch sportů dělalo vícero a tím pádem o prázdninách šlo ze soustředění do soustředění. Sice ho potom v září budete muset do školy donést, protože bude úplně vyřízené, ale vy budete mít léto hezké.

8. Na brigádu

Zde hodně záleží na věku. Batole nikdo nezaměstná, ale pokud vaše dítě umí už aspoň psát a číst, lze mu zařídit nějakou příjemnou a mizerně placenou celodenní brigádu například u známého ve firmě a nebo na baráku. Je to i výchovné.

9. Babybox

Věděli jste, že do babyboxu můžete odložit jakkoliv staré dítě? Ty větší se tam sice nevejdou, ale můžete je postavit před babybox, zazvonit a zdrhnout. Tady vyvstane problém s dětmi, které ví, kde bydlí, takže je potřeba se přestěhovat.

A tady je 5 tipů, jak ze sebe na dovolené udělat totálního idiota.

Podobné články

Doporučujeme

Další články