fb pixel 5 zaručených tipů, jak ze sebe udělat idiota během letní dovolené v Česku – G.cz
Vyhledávání

5 zaručených tipů, jak ze sebe udělat idiota během letní dovolené v Česku

Takovýto muž na koupališti buď skáče šipky a balí pipinky, anebo tam je s jiným mužem. Takového muže potkáte na každém koupališti. Stojí opřený o plot, hladí si pupek a mlsně pokukuje po ženách. + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Čas letních dovolených je v plném proudu. Češi v průběhu prázdnin postupně smaží řízky, shánějí pohodlné ponožky ladící k praktickým sandálům a ve velkém nakupují konzervy, které jim někdy vystačí i na celý pobyt. Kromě Chorvatska Češi milují i návštěvy tuzemských kempů. Týden v chatkách nebo ve stanu dokáže s člověkem hotové zázraky. Není nad pořádný odpočinek. Avšak takřka všude se najdou i tací, kteří se chovají jako idioti. Snadno a rychle je poznáte podle těchto pěti indicií.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 29.8.2019, 16:02

1. Řvát v kempu „hovno“

Tento prapodivný zvyk se s lidmi táhne už od pravěku. V podstatě jde o to, že vystrčíte hlavu ze stanu a zařvete nahlas: „Hovnoooo!“ Slabomyslní jedinci se tohoto zvolání většinou chytnou jako hovno košile a zařvou si také. Náhle se strhne lavina debilních pokřiků, která během minuty obletí například celý Mácháč. Máte-li IQ kolem 80, toto vám udělá dobře.

2. Společná trička pro celou partu

Není nad to, když přijedete s partou někam do kempu a všichni na sobě máte stejné triko. Nejlepší je, když je v růžové nebo fialové barvě a je na něm nějaký vtipný nápis s obrázkem. Velmi „zábavný“ je například motiv sklenice piva a k tomu slogan „Pivo dělá hezké tělo“ nebo „Šetři vodu, pij pivo“. Na záda se pak hodí nápis „Parta hic z Chomutova“ a rozhodně vás nikdo nepřehlídne.

3. Strkání lidí z mola

Není nic dospělejšího a chlapštějšího, než přijít na koupálku k někomu zezadu a strčit ho do ledové vody. To si pak člověk přijde hned jako pán tvorstva. Nejdřív jdou do vody ženy, děti a retardi, a pak probíhá pořádný souboj titánů mezi tvrdými hochy z fabriky. Ano, i takto se chovají idioti na dovolené.

4. Přitloukání dopravních značek na chatku

Není nic důležitějšího, než aby ostatní lidé z kempu věděli, odkud jste. Takže pokud jste se celý týden chovali jako burani a hulákali po nocích, tak jste určitě nezapomněli ukrást ve vašem rodném městě ceduli s nápisem vašeho rodného města, kterou jste přitloukli na dveře vaší chatky. Od teď budou už všichni vědět, že nevychovaní burani pochází například z Jihlavy nebo Havířova.

5. Ničení cizích stanů a zvracení u chatek

Není nad to, když se se svou barevně sladěnou partou společně opijete a začnete ničit cizí stany. Mistrovským kumštem je zvracení pod okna u cizích chatek. Je skvělé začít ráno tím, že otevřete okno u chatky a přivítá vás kyselý zápach cizích žaludečních šťáv.

A zde je 7 situací na dovolené, kdy se očekávání zásadně liší od reality.

Podobné články

Doporučujeme

Další články