9 strašných sousedů, vedle kterých nechcete bydlet – G.cz
Vyhledávání

9 strašných sousedů, vedle kterých nechcete bydlet

Málokdo z nás má to štěstí, že může bydlet na samotě u lesa. A tak jsme denně nedobrovolnými svědky zvěrstev, které se odehrávají u těch psychopatů, co bydlí vedle nás. Jací sousedi jsou nejhorší?

Jarda Sauer
Jarda Sauer 30.1.2016, 16:47

1. Slovenské buzny

gay sodahead.com Mluvím z vlastní zkušenosti: dva mládenci, které by na rodném Slovensku kvůli jejich sexuální orientaci patrně ukamenovali, se nastěhovali do činžáku, kde jsem bydlel. Dělila nás bohužel jen tenká zeď ze sádrokartonu, a tak jsem večer co večer jako kulisu k libovolnému puštěnému filmu poslouchal hekání, funění a výkřiky "joj-joj-joj!"

2. Zneuznaní hudební géniové

hudba genxmoms.wordpress.com Vždycky chtěli být koncertními hvězdami, ale ukázalo se, že nemají hudební sluch ani vytrvalost. Ale dnes mají děti a vidí v nich malé Mozarty. Takže pravidelně posloucháte, jak prckové bez zájmu a bez talentu týrají klavír nebo cello. A chcete, aby si pro ně přišla smrtka. Nebo pro vás.

3. Metalisti

metal katjaogrin.photoshelter.com Je deset dopoledne a z bytu pod vámi duní Mayhem nebo Cradle of Filth. Nic proti nim, ale vy potřebujete psát report do práce, učit se na zkoušky nebo uspávat dítě. A když se na souseda dozvoníte a chcete si s ním rozumně promluvit, zjistíte, že má papíry na hlavu a rozumně promluvit se s ním nedá.

4. Hluché báby

hlucha redsrantsandraves.com Podobný případ jako metalisti. Protože mají sluchovody zanesené stářím, zapnou si hned ráno TV Šlágr a volume vyženou na maximum, takže spolu s nimi teď poslouchá hity Jiřího Zmožka celá ulice. Na rozdíl od metalistů se na ně nedozvoníte, protože jednak neslyší a jednak se bojí, že je chcete okrást.

5. Zaměstnaní pejskaři

pes dogster.com Před osmou odvezou děti do školy a sami zmizí do práce. V 8:01 začnou oba jejich dementní čoklové žalostně štěkat a výt, protože za celý svůj život ještě nedokázali pochopit, že páníčkové se jim večer vrátí. Vytí a štěkání pokračuje celý den až do okamžiku, kdy se pejskař vrátí domů - a pochopitelně nevěří, že by vás jeho miláčci mohli jakkoliv obtěžovat.

6. Horkokrevní

vasnivi fungagz.com Nadávky, zvuk rozbíjejícího se nádobí, zlověstné tupé údery. Pak ticho. Pak zvuky vášnivého usmiřovacího sexu. Prostě přesně to, co chcete přes zeď poslouchat po dlouhém a perném dni v práci.

7. Dealeři nebo rovnou vařiči

varic bbc.co.uk Mít takového souseda je požehnání. Tedy pokud chcete, aby vám do baráku neustále lezly špinavé fetky, šlehaly si rovnou na schodech a ukradly všechno, co není pevně přišroubované. Močí páchnoucí chodba nebo výtah jsou už jen takovým milým bonusem.

8. Cirkuláři

cirkule hyperinzerce.cz Metla venkova a malých měst. V každé volné chvilce navléknou montérky a zmijovku, zapnou cirkulárku a pustí se do rozšiřování svých zásob palivového dříví na příští staletí. Pokud jste milovníci dubstepu, možná v tom na chvíli najdete zalíbení, ale jinak ne.

9. Osamělí starci

starec altruistclick.net Vlastně o nich nevíte. Bydlí nad vámi, ale z bytu téměř nevycházejí, chovají se spořádaně a tiše. Své poslední dny zkrátka žijí nenápadně. Tak nenápadně, že vám ani nepřijde divné, když je podezřele dlouho neuvidíte. Až když k vám začnou protékat stropem, tak si uvědomíte, že ten zvláštní zápach na chodbě nebyl od sousedovic vlčáka.

Pokud vás sousedi opravdu hodně štvou, zkuste jim zlověstným hlasem vyprávět, co všechno se dá vyrábět z lidí!

Podobné články

Doporučujeme

Další články