9 kroků ke spokojenému vztahu na Facebooku – G.cz
Vyhledávání

9 kroků ke spokojenému vztahu na Facebooku

Facebook vám dneska umožní nejen začít plnohodnotný vztah, ale rovněž se s tímto parádním vztahem pochlubit přátelům, kteří vlastně žijí jenom pro to, abyste se jim mohli s něčím pochlubit.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 17.3.2018, 18:32

Vztah na Facebooku dneska zvládne každý. Chce to jenom držet se základních pravidel.

1. Vyhlédnutí partnera

Facebook je jako velký supermarket. Výběr je veliký jak pro muže, tak pro ženy. Pokud jste hlavně na ten zevnějšek, najdete zde dost frajerů nebo slepic, které sdílí své lascivní fotky z koupelny, z postele nebo třeba posilovny.

Můžete samozřejmě vybírat i podle jiných kritérií, ale proč taky, když můžete klofnout rajdu, která vám kozy v podprsence přes fotku cpe až k vám domů.

2. Projevení zájmu

Zatímco „na živo“ to mnohdy není tak snadné, tak na Facebooku to zvládne každý. Jakmile máte vyhlídnutého životního partnera a rodiče vašich budoucích dětí, začněte mu všechno lajkovat. Má tam fotku se psem? Hned mu to olajkujte (nejlépe srdíčkem). Napsal: „Ach jo, zase pondělí“? Hned mu tam vlepte lajk. Důležité je lajkovat úplně všechno. On si vás časem všimne.

3. Projevení ještě většího zájmu

Jakmile olajkujtete úplně všechno, co se dá, je čas na další krok. Odhoďte stud stranou a jeho příspěvky a fotku mu začněte komentovat. Pamatujte, že mu vždycky musíte přitakávat a mazat med kolem huby. Když se slepice vyfotí v koupelně před zrcadlem ve spodním prádle, protože (no vlastně vůbec nevím, proč), tak to nejenom olajkujte, ale přidejte ještě „sluší“.

Pokud budete důslední a komentovat, co se dá, dříve či později vám ve svém komentáři odpoví.

4. První kontakt

Jakmile jste své budoucí životní lásce olajkovali a okomentovali, co se dalo, a ona na to reagovala pozitivním komentářem či olajkováním vašeho komentáře, jděte na to. Napište jí zprávu. Stačí ono debilní: „Ahoj, jak se máš?“ No a pak už je to na vašich komunikačních dovednostech.

5. Jste ve vztahu s…

Tak a je to tu. Podařilo se vám ji (ho) přes zprávy sbalit. Je jedno, že jste se třeba viděli naživo jenom jednou. Honem si změňte ve vašem profilu, že jste s dotyčným ve vztahu.

6. Omlaťte plebsu vaši lásku o hlavu

Už jste nějaký ten týden ve vztahu a je potřeba to vyřvat do světa. Teď není čas na nějaké soukromé zprávy. Svému partnerovi dávejte na zeď příspěvky jako: „Jsi úplně nejvíc moje lásečka“ a podobně. Jedině tak to uvidí i ostatní a budou se užírat závistí.

7. Pravé partnerství

Vaše třítýdenní láska nikdy neuvadne. Nyní je čas se často fotit spolu. Třeba na procházce v parku anebo, jak sedíte někde na gauči. Tyto fotky posléze sdílejte a nezapomeňte k nim dodat: „Na gauči se svojí lásečkou“. Dáte tak světu jasně najevo, že jste byli na gauči s lásečkou a to už je něco.

Taky donuťte lásečku, ať vám uvaří večeři, tu si vyfoťte a dejte na Facebook s tím, že to pro vás uvařila vaše lásečka.

8. Je to komplikované

Po čtyřech týdnech vztahu jste si změnili status na „je to komplikované“. Prostě je to tak, že jste svojí lásečku začali srát a nyní se chová odtažitě anebo vám neodpovídá na zprávy. Přiznejme si, že takovýho afektovanýho šílence moc lidí dlouhodobě nezvládne.

9. Konec vztahu

A je to tu. Stalo se něco, co se stát muselo. Vaše lásečka vás poslala do prdele. Nyní je čas na sdílení jímavých motivačních citátů a na velké životní změny. Například si nechat zkrátit ofinu, vyfotit se a k tomu přidat větu: „Je čas na nové já“.

Až se uklidníte, tak je čas si vyhlédnout na Facebooku nového nebožáka a celý ten kolotoč začít nanovo.

A tady se dozvíte, že lajky na Facebooku byly uznány jako plnohodnotná měna.

Podobné články

Doporučujeme

Další články