fb pixel Lajky na Facebooku byly uznány jako oficiální měna. Od září můžete svými lajky platit v obchodech. – G.cz
Vyhledávání

Lajky na Facebooku byly uznány jako oficiální měna. Od září můžete svými lajky platit v obchodech.

Velký průlom na finančním trhu je tady. Mezinárodní asociace pro měnu a platidla uznala lajky na facebooku jako plnohodnotnou virtuální měnu. Zároveň rovněž stanovila kurz. Sto lajků je ekvivalent jednoho dolaru.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 3.8.2017, 15:33

Od září přechází tato nová měna z virtuálního prostředí do toho reálného. Lajky bude možnost směnit ve směnárně za klasické peníze v aktuálním kurzu.

Konečně se tak začíná úročit těžká práce facebookových celebrit, které mají v lajkách našetřeno značné bohatství. Odborníci předpokládají, že z řad úspěšných facebookových uživatelů se budou rekrutovat novodobí milionáři.

Otevírá se tím rovněž celé nové odvětví. Profesionální uživatel facebooku.

„Už bylo načase, aby nás taky někdo odměnil za náš přínos pro společnost. Ono to není jen tak na facebook dávat každý den selfíčka z koupelny a nebo jenom tak ve spodním prádle. Lidé vidí jenom ten výsledný produkt, ale za každým takovým selfíčkem stojí mnoho hodin dřiny a odříkání“, nechala se slyšet úspěšná uživatelka facebooku, která se konečně bude moci živit tím, co jí baví a co umí. Fotit se před zrcadlem v lascivních pózách a sbírat lajky od mužů, kteří u jejich fotek masturbují.

Nová měna bude mít pozitivní dopad i na sociální politiku většinu států. Například u nás se předpokládá snížení nezaměstnanosti až o osmdesát procent. Lidé už nebudou muset na pracovní úřad. Bude stačit, když si na facebook vyfotí svou večeři a začnou sbírat lajky. Peníze se jen pohrnou. Ekonomové předpokládají, že se díky tomu HDP meziročně zvýší až o dvě procenta.

Odborníci rovněž tvrdí, že nové platidlo zcela převálcuje doposud oblíbenou měnu a tedy plastová víčka. Je totiž mnohem jednodušší sbírat lajky než plastová víčka. Na naše nemocné děti tak stačí sbírat lajky.

Poznámka redakce: Server G.cz věnuje všechny získané lajky za tento článek psímu útulku v Pelhřimově.

A TADY se dozvíte, že je Facebook ráj moderních pedofilů

Podobné články

Doporučujeme

Další články