fb pixel 9 hodin bez Instagramu bylo pro Česko očistcem: Vybrali jsme nejvtipnější twitterové reakce na velký výpadek sociálních sítí – G.cz
Vyhledávání

9 hodin bez Instagramu bylo pro Česko očistcem: Vybrali jsme nejvtipnější twitterové reakce na velký výpadek sociálních sítí

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Včerejší výpadek Facebooku, Instagramu a WhatsAppu postihl statisíce lidí po celé Evropě a USA a trval více než 9 hodin. To pobavilo samozřejmě všechny uživatele Twitteru, kteří si nemohli odpustit nějaký ten vtípek na účet naštvaných přívrženců nefunkčních sociálních sítí.

Martin Miko
Martin Miko 4.7.2019, 10:50

Výpadek Facebooku

Co si budeme povídat, občas může nějaký ten výpadek postihnout i takové giganty, jako je Facebook. My to samozřejmě nikomu nezazlíváme, protože venku bylo hezky, v kinech proběhla předpremiéra nového Spider-mana a mnoho z nás si vzalo dovolenou, takže bylo co dělat. Nicméně takovýto velký a dlouhý výpadek ze strany tolika sociálních sítí tu ještě nebyl. Přes 9 hodin nefungoval Facebook, Instagram ani WhatsApp, respektive se nedaly posílat ani zobrazovat žádné mediální soubory, takže jsme se na pár hodin vrátili zpět do roku 2007. Pro ty nejmladší to byla jakási ukázka nedávné historie, ve které neexistovaly třeba věci jako InstaStories.

Právě nejmladší generace a jistě i řada influencerů usínala s nadějí, že další den už se fotografie a videa na sociálních sítích zobrazí. Jiní se dokonce rozhodli navštívit Twitter, aby neztratili pojem o světě a měli alespoň nějakou substituci. To se dá přirovnat například k subutexu, což je lék, který se užívá k léčbě na heroinové závislosti.

Naštěstí jsme pořád zůstali Čechy, takže jsme si z celé situace dělali legraci. My jsme se rozhodli sesbírat ty nejvtipnější a nejlepší komentáře, které jsme k výpadku sociálních sítí našli a narvali jsme je do galerie. Takže příjemnou zábavu.

Stejně za všechno může Kalousek!

A zde vás překvapí, jaká majetková přiznání předložili naši movití poslanci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články