9 důkazů, že prostitutky jsou lepší lidé než politici – G.cz
Vyhledávání

9 důkazů, že prostitutky jsou lepší lidé než politici

Poslanci, senátoři, ministři, prezident, hejtmani, starostové... Mají v Česku ještě méně prestiže než prodejné holky. A není se čemu divit! Zde je výčet věcí, v nichž prostitutky nad politiky jasně vítězí.

Jarda Sauer
Jarda Sauer 4.10.2018, 14:01

1. Pečivo

buchty danielaburgerova.blog.cz Když vám politik po ránu vnucuje koblihu, buchtu nebo kafe, tak je vám jasné, že to dělá jen jako součást předvolební kampaně. Když vám ale svou buchtu předvádí lehká holka, jde o regulérní obchodní nabídku.

2. Práce ústy

pusa lusternyc.com Pro politika je normální mít plná ústa lží, zatímco šikovná prostitutka je zvyklá, že má plné ruce práce. A vlastně i ta ústa.

3. Nasazení

ruce upgrade filmvz.com Žádný politik nemůže na rozdíl od prostitutky upřímně říci, že dnes v práci zažil pořádnou honičku.

4. Tunely

tunel scenicbuckscounty.com Od politiků jsme zvyklí na nejrůznější tunely. Zkušenější prostitutka vás, pravda, může tunelem nemile překvapit taky. Ale aspoň máte jistotu, že nenarazíte na Blanku.

5. Inzerce

inzerce2 Když žena svoje erotické služby nabízí v inzerátu, popisuje svoje schopnosti pravdivě - aby po ní pak někdo nechtěl věci, které nedělá. Když vidíte předvolební inzerci politických stran, valí se na vás jen prázdná hesla, která politikům šikovně prodali chytráci z PR agentur.

6. Pracovní vztah

vztah txcowboydancer.com Prodejnou holku si zaplatíte a pak si s ní (v rámci nějakých dohodnutých omezení) můžete dělat, co chcete. Politika si ze svých daní platíte taky, ale přitom je to on, kdo si s vámi dělá, co se mu zlíbí.

7. Poctivost

kradez galleryhip.com Může se stát, že vás prostitutka v rámci svojí práce okrade. Ale stává se to málokdy. To běžný český politik vás v rámci svojí práce okrádá soustavně.

8. Dostupnost

chuck filmweb.pl Na privát nebo do bordelu se dostanete v podstatě bez jakýchkoliv potíží. Dostat se ale třeba za vaším poslancem přes hradbu sekuriťáků, detekčních rámů a poslaneckých asistentů je úkol, který by umořil i Chucka Norrise.

9. Budoucnost

budoucnost blog.start-london.com Je známa spousta případů, kdy prostitutka ukončila svou dosavadní kariéru a žila počestným životem. Rozhodně si ale nechceme prostitutky idealizovat.

Některé člověku zcela vezmou chuť na sex...

Podobné články

Doporučujeme

Další články