8 životních pravd, které jsme si odnesli ze sledování pořadu Štiky

Obrázek uživatele Dominik Landsman
16.5.2018, 12:05

Ač světová banka na základě pořadu Štiky snížila České republice rating o deset bodů, čímž nás zařadila mezi země třetího světa, ještě není na místě lámat nad obskurní reality show hůl.

V tomto zlém světě jsou Štiky přístavem jistoty a naděje. Na první pohled banální kravina uvnitř skrývá několik zásadních životních pravd, které na první pohled nemusí být patrné. Proto jsme je pro vás vypíchli...

1. Když vaší dceru, kterou do té doby nikdo neznal, zbouchne manžel béčkové moderátorky, znamená to, že máte do budoucna zaděláno na vlastní televizní pořad, ačkoliv sami nic moc neumíte.

2. I když nemáte zuby a jste Eminem pro chudý, co rapuje na vesnici v brázdě na poli slepicím, pořád máte šanci nabrknout si někoho, jehož sestra se nechala zbouchnout manželem béčkové moderátorky, a dostat se tak do televize, kde si před kamerou střihnete hustej gansta rap.

3. Televize očividně nemá dno.

4. Pokud vás někdy zajímalo, co dělá Santa Claus mimo Vánoce, tak pígluje Ornellu, chodí po ulici, vykládá, že pochází z vesnice a hádá se se starou Štikovou.

5. Jestliže jste někdy zažili nějaký trapas; třeba, že pod vámi v restauraci praskla židle, pořád se můžete utěšovat tím, že jsou lidé, kteří se dobrovolně ztrapňují v televizi.

6. Reklamy v televizi, které bývají uprostřed pořadu, mohou být vlastně docela fajn. Jsou situace, kdy vám taková reklama může zachránit život, nebo alespoň zabránit tomu, aby vám explodoval mozek. Anebo abyste si neukroutili hlavu nad sledováním něčeho, co vám přijde naprosto obskurní.

7. Člověk si hned začne vážit všeho, co má. Rodiny, přátel, tasemnice. Prostě po sledování Štik se člověku hned uleví a pomyslí si, že je na tom vlastně dobře.

8. Stará Štiková je afektovaná hysterická kráva (to není tak úplně životní moudro, ale mohlo by být).

A tady se můžete podívat na naši recenzi pořadu Štiky.


Komentáře

Doporučeno pro vás