Odtrpěno za vás: viděli jsme celý první díl reality show Štiky, Osbournových pro chudé – G.cz
Vyhledávání

Odtrpěno za vás: viděli jsme celý první díl reality show Štiky, Osbournových pro chudé

Stará Štiková. Proč proboha? Jediná Ornella je kupodivu v tom panoptiku celkem normální Charlotta je zosobněním rčení, že si za své znásilnění ženy mohou často samy Kdyby vás zajímalo, co dělá Santa Claus jindy než o Vánocích, tak pígluje Ornellu a hádá se se starou Štikovou + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Kdesi v temných zákoutích televizní obrazovky jsou pořady, na které není člověk připraven. Jsou to takové ty pořady, za které jejich tvůrce čeká v pekle lámání v kole.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.4.2018, 13:28

Je velmi pravděpodobné, že vám během sledování těchto pořadů jebne, vylezete na kostelní věž a začnete střílet do lidí, abyste se zbavili těch démonů, co se vám usídlili v hlavě.

Ještěže jsme tu my. Rozhodli jsme se, že na vlastní nebezpečí nalezneme to největší dno televizní zábavy, podíváme se na něj a přineseme o něm svědectví. Abyste vy nemuseli.

Dneska si řekneme něco o pořadu se jménem Štiky, které vysílá Prima.

Pokud nevíte, o co jde, tak je to taková reality show ala Osbournovi. Akorát, že v Osbournových byl aspoň jeden člověk, co něco umí a něco dokázal. Tedy Ozzy. Ve Štikových jsou samí nýmandi, kteří jsou známí převážně díky tomu, že se jejich dcera (a sestra) nechala kdysi zbouchnout někým, jehož žena byla moderátorka. To je veškerý přínos této famílie pro kulturu.

Vlastně ne. Další přínos pro kulturu je pořad Štiky. Tak pojďme na to, ať je to už za námi.

Hned na začátku „pořadu“ je takový medailonek, ve kterém nám jsou představeny jednotlivé tragické postavy této show. Máme tu starou Štikovou s vizáží vyžilé prostitutky, která to nehodlá nikdy vzdát, i když jí už lajdáky při chůzi pleskají o kolena, starého Štiku, který v medailonku bůhví proč zvedá činky a vypráví, jak mu ženuška ublížila, ale stále ji má ve svém srdci.

Pak tu je má oblíbenkyně. Mladší dcera Charlotta. Ta chce být zpěvačkou a v medailonku si fotí na mobil kozy. Je to přesně ten typ, co si přeje hlavně světový mír, potom jí nějaký gentleman nabídne, jestli by nechtěla být modelkou, dá jí na sebe kontakt, ona potom jde druhý den k němu do ateliéru nafotit decentní akty a za čtrnáct dní ji najdou omámenou v opuštěném kravíně, od hlavy až k patě potřísněnou semenem od šestnácti různých mužů a dvou plemenných býků, přičemž její video má kdesi na německých pornostránkách už milion a půl zhlédnutí. Je to přesně ten typ ženy, která po tomto zážitku za čtrnáct dní opět jde na focení do ateliéru jiného fotografa, který jí na sebe dal vizitku a opět za čtnáct dní později bude nalezena znovu zdrogovaná někde ve sklepě pokrytá semenem.

Dále na sebe prozradila, že je společenská, má ráda noční život a svět kosmetiky. Tady není pochyb o tom, že do čtrnácti dnů bude nalezena v tom kravíně.

No, a samozřejmě tu nesmí chybět Ornella. Strůjce slávy celé famílie. V medailonku tvrdí, že sní o tom, že jednou bude mít koně. Ač jsem si moc přál, aby tato žena byla děsný bizár, je to bohužel růže mezi trním. Respektive mezi slepými jednooký král. Ornella mi přijde jediná relativně normální osoba a vůbec nemám ponětí, proč na tenhle pořad kývla. Tedy jasně, že pro prachy, ale nevypadá, že by tím pořadem žila.

Pak tam je Santa Claus - mladší verze. Manžel Ornelly. Nuda. Postarší pán.

Největší klenot jsem si nechal nakonec. Partner Charlotty. Ifko zo Slovenska. Ifko je Eminem pro chudý. Má rád rap a módu. V medailonku si střihnul krutohustopřísnej gangsta rap, kdy mu nebylo rozumět. Ifko sice nemá zub (nebo možná rovnou dva), ale za to má růžovou mikinu s kapucí. Že by se tu psal další velký příběh, kde se mladý raper ze sídliště prorepoval na vrchol? Spíš ne. Ifko spolu s Babišem jsou jasným důkazem toho, že ze Slovenska nikdy nepřijde nic dobrého.

Jo, a taky je tu syn Ornelly, ale o něm psát nebudu. Ten si to nevybral být v téhle parodii na pořad, takže si žádnou kritiku nezaslouží.

Po medailonku už začíná samotný pořad. Stará Štiková, starý Štika a Charlotta sedí u stolu a jedí. To je show jako hrom. Stará Štiková říká, že pojede do Dubaje. Starej Štika je nasranej, že ho nebere s sebou. To je všechno.

Následují prostřihy na Ornellu, která sjíždí fb profil svojí matky a dělá si z ní prdel. Pak je dlouhý záběr na Santu Clause bez zubů, jak v kabátu někam jde a vypráví, že je z vesnice.

Opět pár prostřihů na starou Štikovou, jak se baví se starým Štikou. A tady je jedna zajímavost. Ti dva žijí odděleně. To je jako z pera nejgeniálnějšího scénáristy.

Následně Štiková někam jede autem a starej Štika jí doma vyžírá ledničku a vypráví, že jeho žena jede jen s nějakou kamarádkou. Že asi nemá dostaveníčko s žádným kořenem.

Jelikož jsem to sledoval na netu, tak jsem potom začal přeskakovat scény a hledal nějakou scénu s Ifkem. Do toho jsem vkládal veškeré naděje, protože to, co jsem zatím viděl, to se fakt nedalo.

Ačkoliv byly každých deset minut ve videu reklamy, tyto jsem kvitoval s povděkem. To bylo snad poprvé, kdy jsem se při sledování nějakého pořadu těšil na reklamy.

Ale zpět k Ifkovi. Našel jsem scénu, kdy Ifko přichází ke Štikovým a starej Štika po něm chce vrátit bundu, co mu půjčil. Ifko ji však zapomněl v práci. Takhle se buduje napětí, vážení přátelé. Seděl jsem a ani nedutal. Jak to asi dopadne s bundou?

Ifko to nakonec nějak zamluvil a potom začal hladit psa. Ifko je podle mě trestuhodně málo využívaná postava. Očekávám spin-off se jméno Ifko. Samotný seriál o něm. Vesnický raper, který ráno dá slepicům a večer si střihne v prasečáku rap battle s vepřem.

Bohužel Ifko už moc prostoru nedostal, takže jsem byl svědkem už jenom toho, jak se Ornella hádá se starou Štikovou, starej Štika se hádá se starou Štikovou… no prostě všichni se hádají se starou Štikovou. Pokud máte rádi, jak se afektovaná stará vražda, která už třicet let šálí stáří, pořád s někým hádá, tak je to pořad právě pro vás. Na konci stará Štiková všechny vyhodí ze svého domu a je to.

To je tak všechno, co nám první díl nabídnul. Jelikož jsem psal tento článek souběžně se sledováním Štik, musím si jít teď pohladit svého malého syna, zavolat ženě do práce, že ji miluju a pak se projít v mlze kolem řeky a občas hodit do vody nějaký kamínek.

A tady máte 6 nejhorších televizních seriálů, které u nás kdy běžely v televizi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články