8 tipů pro muže, jak se nenechat obvinit ze sexuálního obtěžování – G.cz
Vyhledávání

8 tipů pro muže, jak se nenechat obvinit ze sexuálního obtěžování

Pokud je toto vaše sekretářka, tak ji raději vyhoďte Je lepší přiznat svůj vztah s kozou, než riskovat nařčení z obtěžování Tam se koukat vůbec nesmíte Obklopte se jen muži. Pak budete v bezpečí + DALŠÍ 1 FOTKA

Zoufalá doba si žádá zoufalé činy. Dneska se stačí na ženu podívat příliš vilně nebo ji nedopatřením při otáčení se plesknout penisem přes obličej a dotyčná žena okamžitě bere do rukou cedulku s nápisem MeToo a vy jste tím pádem skončili.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.2.2018, 09:37

My muži se musíme v těchto temných dobách chovat maximálně obezřetně a nedávat jakýkoliv důvod k tomu, abychom byli označeni za sexuální predátory. Musíme holt chodit po špičkách a být velmi, ale velmi opatrní. Máme pro vás několik tipů, jak se vyhnout obvinění ze sexuálního obtěžování.

1. Pokud například v baru vidíte hezkou slečnu a máte nutkání ji oslovit a mít s ní sex, raději jděte na záchod masturbovat. To bude pro vás bezpečnější. Odborníci doporučují, abyste ji raději neoslovovali, protože to může být past.

2. Jestliže pracujete na vysoké pozici a vaše podřízená je krásná, vnadná a svobodná slečna, raději ji nechte vyhodit. Pro oba to bude lepší. Není to sice fér, ale feministky to tak chtěli, aby se muži žen báli.

3. Nikdy se ženě nedívejte do výstřihu. Nikdy. Pouhý pohled do výstřihu je jasný signál toho, že jste sexuální predátor a nezasloužíte si nic, než vláčet bahnem. Ženy nosí hluboké výstřihy, aby jim to tam hezky větralo a ne aby je chlapi očumovali.

4. Pokud se chcete dotknout ženy, se kterou nejste řádně sezdáni, tak pouze prostřednictvím třetí osoby. Prostě musíte mít prostředníka. Vy se dotknete prostředníka a dotyčný prostředník posléze oné ženy. To není totiž nic proti ničemu. Prostředník by měl být ideálně jedinec třetího pohlaví anebo nějaké bezpohlavní lidské neštěstí.

5. Jste bohatý a úspěšný filmový producent? Tak to jste v hajzlu a raději okamžitě proneste prohlášení, že jste zoofil a že doma klátíte mrože nebo nějaké jiné nevzhledné zvíře, jinak si na vás aktivistky z MeToo smlsnou.

6. Máte penis? Nemějte ho. Penis není dneska v kurzu. Navíc jsou s ním akorát potíže.

7. Jestli už to nemůžete vydržet a nutně potřebujete navázat vztah se ženou, tak musíte nechat ženu, aby oslovila ona vás. Hezky se oblečte, vezměte si něco sexy, udělejte si vlasy, navoňte se a vyrazte do baru. Třeba vás nějaká osloví.

8. Stýkejte se výhradně pouze s jinými muži. Vytvořte si skupinu, která bude dělat vše jen spolu. Pokud nepřijdete do kontaktu se ženou, nemůže vás žádná obvinit ze sexuálního obtěžování.

A tady se dozvíte, že i Miloš Zeman se stal obětí sexuálního výtržnictví.

Podobné články

Doporučujeme

Další články