8 důvodů, proč randit s mladším mužem, než jste vy sama – G.cz
Vyhledávání

8 důvodů, proč randit s mladším mužem, než jste vy sama

Je takovým nepsaným pravidlem, že by muž měl být starší než jeho partnerka. Z nějakého důvodu. Z nesmyslného důvodu.

Nikol von Rakonitz
Nikol von Rakonitz 10.5.2014, 14:13

Starší chlapec jakožto přítel má smysl v období puberty, kdy chlapci psychicky dospívají o něco později než dívky. V dospělosti už je to šuma fuk. A možná, že je dokonce lepší, když je žena o něco starší.  

1. Sex

Je vědecky prokázáno, že ženy prožívají nejlepší sex až po třicítce. Muži jsou na vrcholu svého sexuálního života už od osmnáctého roku a po pětatřiceti to jde s nimi  "z kopce". Takže je to jasné. Nejlépe by to v posteli mělo ženám klapat se zajíčky.  

2. Zapálení

Muže rajcuje, že jim starší žena dala šanci s nimi něco mít. Většinou se pochlapí, zvážní, zdrsní a bojují. O vás. A to vás baví. tumblr_inline_mpbvutdhKD1qz4rgp  

3. Zábava

Co si budeme povídat, s klukama je prostě větší švanda než s chlapíkama v letech. A co jiného než zábava má v tom životě vlastně smysl?  

4. Spirit

Mladší partner vás samozřejmě omladí. Asi vám úplně nevyhladí vrásky, ale do vaší duše vnese cosi svěžího, což se mimochodem projeví i na vaší tváři.  

5. Budete ve formě

Pokud budete chtít s mlaďochem udržet krok, asi pro to budete muset něco udělat. Oprašte permanentku do posilovny, kondice se vám bude hodit.  

6. Svoboda

Mladý kluk vás asi nebude chtít mít zavřenou doma, jako je tomu u starších mužů, kteří se bojí, že jim zdrhnete za mladším. Mladý kluk vám pravděpodobně dá tolik svobody, kolik budete potřebovat, neboť mladý kluk ji potřebuje také. samantha-jones-o  

7. Respekt

Protože jste o něco starší, přirozeně vás bude respektovat a ctít. Bude se s vámi radit o důležitých věcech, nechá se od vás občas ovlivnit. Což je super. Zvlášť když jste předtím byla zvyklá na starší muže, kteří ve všem měli pravdu a kteří si dělali, co chtěli už jen proto, že se narodili dřív než vy.  

8. Čistý rejstřík

U mladých kluků většinou nemusíte řešit jejich bývalé manželky, děti z předchozích vztahů, hypotéky z předchozích vztahů, hluboko zakořeněné zlozvyky nebo mindráky... Většinou se jedná o víceméně nepopsané listy. Hurá. Pokud vás zajímá opačný názor na věc, čtěte zde.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články