11 důvodů, proč mít za milence staršího chlapa – G.cz
Vyhledávání

11 důvodů, proč mít za milence staršího chlapa

Milenec má sám o sobě spoustu výhod. Ale starší milenec jich skýtá mnohem víc.

TerrMinatorka
TerrMinatorka 8.5.2014, 19:00

1. Zkušenosti

Starší chlap jednoduše ví, kam sáhnout, abychom došly k vrcholu tím nejslastnějším způsobem. Na svých futrech má totiž vyryto slušných pár plotů, tak má z čeho čerpat. Prožitek je zábavnější a rozhodně nejde o závod k vrcholu s dodatečnou otázkou: „Bylas?" Navíc je svolnější k experimentům. Je si totiž vědom, že za chvíli jeho sexuální život končí.  

2. Prachy, spousta prachů

Co si budeme povídat. Staršího milence můžete nemilosrdně beztrestně dojit a to z jediného důvodu. Prostě to jde! Jste v pozici mladší ženy, která může být vydržována. Stejně jako vychutnává dobré víno, tak i vás si dokáže vychutnat a ocenit vaše plně vyvinuté tělo a příjemně strávený čas. Proč si tedy něco vyčítat. Jednoduše nechte otevřený kohoutek a užívejte si přítok!  

3. Cestování

Ať už je to Itálie, Španělsko, Francie nebo nákupák ve větším městě, cestujete. Pořídit si staršího milence je jako začít spolupracovat s cestovkou. Vyberete si místo a bez větších obtíží se vypravíte. Tento muž je navíc jistě zcestovalý. Znamená to tedy zážitek z cesty a rozhodně vás rád vyveze na svoje známá místa. Při větším štěstí bude četnost výletů více než jednou za rok.  

4. Dárky

Obdarování zpravidla začíná větou: „Zlato promiň, dřív to nešlo." Jakmile tuhle větu uslyšíte, máte vyhráno. Nenapsal, nemohl, nechtěl a hned příští schůzku si užíváte nové botičky či nějaký ten šperk. Jen pozor na výběr mužů, někteří mají dost chabý vkus a vy pak zapláčete.  

5. Manželka

V případě, že jste opravdu jen milenci, tak jeho manželku budete zbožňovat. Uvaří mu, vypere špinavé fusky, postará se a za vámi přijede čistý, přičemž můžete jít rovnou na věc. Manželka též milence zabaví, vy máte klid a můžete s kamarádkou na kafíčko užívat si pohodu volného dne.  

6. Jídlo

Tento bod je hlavně pro gurmánky a ne ženy, co místo digestivu používají dva prsty v krku a ústní vodu nebo pro změnu prolévají vatu džusem. Starší milenec se vyvaruje hladových oken a kvalitně vás nakrmí. Potřebuje to mimo jiné spíš sám, ale co je lepšího, než pohled na ženu s otevřenou pusou. I sex prochází žaludkem.  

7. Vlastní kutloch

Byt, barák, maringotka, karavan či hotelový pokojík. Vlastní postel je u něj výhodou. Sex na zadním sedadle v autě, na mezi za městem, ve zkušební kabince (při výběru dárku pro vás) jsou samozřejmě vítané změny, ale není nad to zabořit hlavu do polštářů a křičet, že je bůh, než se bát návštěvy chrobáka ve vašem otvoru. Kdekoliv!  

8. Dlouhotrvající zážitek

Takový chlap nejenže ví, co dělá dobře vám, ale dokonce ovládá i svoje vlastní tělo. A pokud ho tělo neposlouchá, existují příjemné podpůrné prostředky modré barvy k využití. Tím pádem můžete skotačit celou noc, aniž by se vymlouval na křeč v noze. Ovšem čas zážitku je přímo úměrný věku, pozor na infarkt!  

9. Služby pro vás

Starší milenec dokáže spoustu věcí zařídit. Ať už s prosebnýma očima potřebujete kontakty nebo vyměnit ty nové boty, u kterých neodhadl velikost. Jako milenka máte v ruce nástroj (ano, přesně ten) a stačí umět dobře zahrát.  

10. Čas pro sebe

Zaměstná ho manželka, práce a další povinnosti. To vám dává možnost rozletu. Zajít si na manikúru, přemýšlet jak zneužít slupku od banánu, najít si dalšího milence. Spousta možností, jak využít free time bez esemesek typu: „Kde ses? Co delas?"  

11. Nezávaznost

Nebude obtěžovat banalitami jako je vztah. Sjednaný termín schůzky a vašeho spodního prádla dostatečně uspokojí. Dojímat se a slintat nad výlohou s dětskou výbavičkou, usínat v romantickém objetí a plánovat společný život není zapotřebí. Pokud vás zajímá opačný názor na věc, čtěte zde.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články