7 věcí, které můžete dělat teď, když máme to parádní jaro – G.cz
Vyhledávání

7 věcí, které můžete dělat teď, když máme to parádní jaro

Po dlouhé zimě tu máme konečně jaro. A jaké. Přímo parádní.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 21.4.2017, 07:50

Vyloženě jarní počasí, které k nám zavítalo, přímo vybízí k typickým jarním aktivitám. Teploty atakují až pětistupňovou hranici, takže se nezdráhejte a hurá na nějaké to klasické jarní povyražení.

1. Škrabat ráno auto

Člověka to naladí na tu klasickou jarní notu, když dvacátého dubna ráno hezky oškrabe své auto od námrazy. Ptáci švitoří na větvích, protože k nim přimrzli a nemohou odletět, a rozkvetlé pampelišky, které se při mírném vánku zlomí, jak jsou promrzlé, to všechno v nás vzbudí hřejivý jarní pocit.

2. Přezout znovu gumy na autě na zimní

Nic nám nepřipomene jaro více, než když znovu po čtrnácti dnech přezouváme auto. Zimní gumy jsou pravými vlaštovkami jara.

3. Jarní procházka ve sněhové závěji

K jaru neodmyslitelně patří procházky v probouzející se přírodě. Tu zpoza keříku vykoukne rozklepaný zajíček, který tře bídu s nouzí. Tuhle zase můžeme na túře narazit na umrzlé tělo trampa, který podcenil jarní vedro.

4. Krmení promrzlých bezdomovců

Na jaře nesmíme zapomínat na ty méně šťastné. Příroda se probouzí a bezdomovci začínají být aktivní. Je totiž čas páření. Aby nabrali síly, určitě nezapomínejte dávat jim do krmítek zrní, cigarety nebo krabicové víno. Pokud objevíte bezdomovce, který přimrzl k lavičce, neostýchejte se a lehce jej ukopněte. Nebojte, nic se mu nestane. Stejně už je mrtvý.

5. Odhazování sněhu

Jelikož je jaro, jak má být, můžete jeho atmosféru řádně nasát tím, že odházíte sníh z příjezdové cesty ke svému domu.

Děti mohou v tento jarní čas zase stavět sněhuláky.

6. Holky odhazují svršky

Na to jsme se těšili celou zimu. Konečně ženy odloží dlouhé kabáty a vezmou na sebe něco lehčího. Něco více sexy. Nyní se můžeme venku kochat pohledem na klepající se ženy v tílkách nebo sukních. To k jaru patří. Ta lehká erotika. Je jen málo mužů, kteří neocení pohled na obnažená ženská lýtka v sukních s omrzlinami.

7. Sex v přírodě

Jaro je obdobím lásky. Mladé páry se nesměle k sobě tulí na lavičkách a ty nadrženější si to rovnou někde v remízku rozdají. Pokud i vy máte podobné choutky, nezapomeňte na bavlněný kondom, který zahřeje. Při zběžném pohledu z okna se vám určitě bude hodit i klacek na odhánění ledních medvědů nebo polárních lišek.

Je tam totiž zima jako prase. Letošní jaro je debil.

A TADY máte 5 důvodů, proč jaro není vlastně zase tak super.

Podobné články

Doporučujeme

Další články