fb pixel 7 tipů, jak rozeznat islámského teroristu od Roma – G.cz
Vyhledávání

7 tipů, jak rozeznat islámského teroristu od Roma

Zdroj: facebook.com

Současná situace v Evropě přímo vybízí k všeobecné panice a k paušalizování. Kdokoliv je lehce přismahlý a vypadá tak nějak exoticky, může být terčem nenávistných útoků. Nevinní lidé budou perzekuováni jenom proto, že jsou odlišní, jiní. Vyhlídky nejsou příznivé.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 18.11.2015, 08:50

Běžný Rom aby se dneska bál vyjít z domu. Na každém rohu mu hrozí riziko, že bude převezen do uprchlického tábora a to ještě v tom lepším případě.

Z obavy o naše romské přátele a spoluobčany proto přicházíme s menším návodem pro širokou veřejnost, jak rozezná islámského teroristu od toho našeho Roma.

1. Vystupování

Islámský terorista se do poslední chvíle snaží být maximálně nenápadný. Neupozorňuje na sebe. Často v jeho tváři můžeme vidět stopy nervozity a neustále kontroluje svůj pás výbušnin, který má omotaný kolem celého těla, zda je vše v pořádku.

Rom se vám na parkovišti před Tescem bude snažit prodat kradené zlaté hodinky anebo parfém. Když si je nekoupíte, bude vám nadávat. Pokud by měl Rom nějaké výbušniny, už dávno by je prodal. Rom se v žádném případě nesnaží být nenápadný.

2. Vzhled

Islámský terorista může mít na hlavě turban nebo palestinu. Má neupravené vousy a je oblečen do prostěradla nebo do závěsu.

Rom má na hlavě většinou nějaký mordor vytvořený pomocí deseti balení gelu na vlasy. Žádné vousy nemá (u Romů mají vousy výhradně a pouze ženy) a je oblečen do šusťákové soupravy značky Adidas.

3. Sociální chování

Islámský terorista se schází spolu s dalšími islámskými teroristy. Scházejí se na utajených místech v pološeru a plánují útoky, čtou Korán, modlí se a navzájem si přitakávají v tom, jaký nudný život vedou a přemýšlí, kde v životě udělali chybu, že takhle dopadli. Islámský terorista se cítí být vykořeněn ze společnosti.

Romové se schází na schodech před panelákem, kde hrají na kytary, zpívají a zakládají táboráky. Neplánují nic. Žijí ze dne na den. Rom se necítí být vykořeněn, jelikož hravě zvládne zakořenění kdykoliv a kdekoliv.

4. Ozbrojení

Islámského teroristu poznáte podle toho, že nad hlavou mává kalašnikovem, střílí do lidí anebo je opásán výbušninou.

Největší zbraní Roma je další Rom. Romové útočí v hejnu.

5. Ženy

Ženy islámského teroristy jsou od hlavy až k patě zahaleny. Je možné, že jsou to ve skutečnosti muži, což by dost vysvětlovalo.

Ženy Romů mívají často nadváhu, knírky a nezřídkakdy jsou to jejich příbuzné. To aby láska zůstala v rodině a muži ji nevynášeli ven.

6. Rozmnožování

Islámští teroristé se rozmnožují pomocí propagandy, náborů a převýchovou kurdských chlapců, které násilím odvlekli.

Romové se množí jako králíci.

7. Zvláštní znamení

Islámští teroristé křičí „Allah Akbar“.

Romové křičí „Gadžo naval“.

No a TADY se můžete podívat na 23 důvodů, proč jsou Romové lepší lidé než Češi

Podobné články

Doporučujeme

Další články