fb pixel 7 možných příčin požáru katedrály Notre-Dame – G.cz
Vyhledávání

7 možných příčin požáru katedrály Notre-Dame

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Pravděpodobně jste zaznamenali, že v Paříži hořela katedrála Notre-Dame. Je to rozhodně obrovské neštěstí a všem nám je do pláče, protože se jedná o památku nevyčíslitelné hodnoty. Ještě ani nedohořela poslední věžička a Češi už mají jasno v tom, kdo za tohle všechno může. Viníků by však mohlo být ještě víc, než jste předpokládali.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 16.4.2019, 12:43

Kdo je tady žhář?

Snad jste si nemysleli, že uvěříme, že příčina požáru katedrály Notre-Dame je neznámá. Zákeřná média nám přeci lžou a pravda se nachází někde hluboko v diskuzích serveru Novinky.cz. My samozřejmě vidíme dál. Nechceme nikoho obviňovat, ale tak trochu si myslíme, že za těmi plameny v centru Paříže stojí něco víc. Nějaká vyšší moc. A o tom, že to tak není, nás nepřesvědčí ani štěněčí obličej Emmy Smetany, která se tváří jako kdybyste jí snědli oběd i s dezertem.

Každopádně toto jsou hlavní podezřelí při hledání viníka tohoto zásadního požáru. Jen nás neberte zase tolik vážně, vždyť nás znáte.

1. Dělníci z východní Evropy

Sice se zatím nezjistilo, kdo za požárem stojí, ale jedna z teoríi je, že za tím jsou neopatrní dělníci z východní Evropy, kteří jsou známí tím, že místo svářečské helmy používají PET lahev a na bezpečnost práce kašlou.

2. Miloš Zeman

Světem internetu prolétla myšlenka, že našemu prezidentovi Miloši Zemanovi někdo zapomněl dát při výletě do Paříže popelníček a dopadlo to velmi špatně. Příště prostě přineste popelníček!

3. Mešitochtiví muslimové

Teorie, která pochází z České republiky, říká, že za vším jsou muslimové, kteří si zkrátka chtěli udělat v centru Paříže místo pro svou mešitu. Z toho důvodu se rozhodli, že se zbaví katedrály Notre-Dame. Alespoň to tvrdí voliči SPD a diskutéři z Novinek.

4. Emma Smetana

Za vše možná může senzacechtivé DVTV, které zatoužilo po exkluzivní zprávě. Poslalo tedy Emmu Smetanu do Paříže, kde podpálila katedrálu, a pak se odklidila do bezpečné vzdálenosti, kde se zvěčnila v dnes již zlidovělém selfie? I to je možné.

5. Miroslav Kalousek

Původce všeho zla na tomto světě to jistě mohl být. Uvažujme racionálně. Kdo může za to, že se vám narodilo hloupé dítě? Kalousek! Kdo může za to, že vám ujel autobus? Kalousek! Kdo může za to, že máte silně obézní ženu? No hádejte. Stejné to bude i s pařížskou katedrálou.

6. Lucie Bílá

Nejen černá ruka Lucky Bílé zařádila v Paříži. Z minulosti máme několik důkazů o tom, že jakmile se někdo s touto populární zpěvačkou vyfotí, tak dříve či později zemře. Nyní svou schopnost možná použila i na katedrálu Notre-Dame v Paříži.

7. Nehoda

Byla to nehoda? To nikoho racionálně smýšlícího samozřejmě nenapadlo. Viníků je nasnadě totiž víc než dost, takže proč bychom si nemohli nějakého předem bez vyšetřování určit sami.

A zde se dozvíte, že nás možná brzy čeká pořad Týden s prezidenty, protože Jaromír Soukup bude kandidovat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články