7 lidí, kteří dokážou úplně v klidu nahradit lékaře – G.cz
Vyhledávání

7 lidí, kteří dokážou úplně v klidu nahradit lékaře

Možná už máte plné zuby západní medicíny plné farmaceutické lobby a lékařů, kteří pouze léčí, ale nikdy nevyléčí.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 22.6.2018, 08:00

Oni totiž nepotřebují zdravého člověka. Naopak oni potřebují nemocného, aby z něho mohli ždímat peníze.

Ještě, že tu dnes máme spoustu možností. Existuje několik osob, které naprosto dokonale (anebo rovnou ještě lépe) nahradí ty hamižné lékaře.

1. Šaman

Pokud vás bolí rameno nebo máte cukrovku, není třeba chodit k doktorovi. Od toho tu máme šamany. Ti vás vyléčí mnohem lépe, dráž a navíc to bude parádní zážitek.

Stačí zajít ke svému nejbližšímu šamanovi, nechat se u něj přivázat k totemu a počkat, až se navlékne do vlčího obleku a vezme si kouzelnou hůl. Pár rituálních tanečků a hned jste jako rybička. Pokud to nepomůže, tak šaman obětuje kozla, aby se urodilo více pšenice, vy mu dáte dva litry na dřevo a hotovo. Pořád lepší než doktor.

2. Kořenářka

Ta se rovněž hodí. Nejenže supluje samotného doktora, kdy přesně pouhým pohledem odhadne váš zdravotní stav, ale i dokáže vybrat bylinku či lektvar, který vám pomůže.

K čemu antibiotika, když na vaši spálu mnohem lépe zabere kořen svatojánské orchideje sbíraný za úplňku vedle autobusového nádraží? Když to ještě smícháte s kočičími čumáčky a netopýřími oušky, získáte rovněž nápoj lásky. To je jasný win win.

3. Čínský lékař

Základem pro vaše zdraví je mít při ruce nějakého Asiata, který si odskočil z bistra, kde vaří nudlovou polévku, aby vás uzdravil pomocí východní medicíny.

Máte rakovinu? Tadyhle pan Akito jenom dosmaží švejžužu a pak na vás vlítne. Napíchá do vás jehlice, protože akupunktura vole, svým magickým dotekem namasíruje postižená místa a je to. Jste zdraví. Když ne, tak dostanete smažené nudle zadara jako satisfakci.

4. Kartářka

Možná se to nezdá, ale i taková kartářka je důležitá. Výkladem tarotových karet vás může nasměrovat správným směrem. Z kávové sedliny dokáže zjistit, co vás trápí a díky svým zkušenostem navrhnout postup, co dál.

5. Horoskopář

Tento člověk funguje na bázi, věř a tvá víra tě uzdraví. Zajistěte si osobního horoskopáře, který se vám bude věnovat. Jakmile ve vašem horoskopu nebude napsáno, že tento týden onemocníte, tak prostě musíte být zdraví. Hvězdy nikdy nelžou.

6. Čaroděj

Osobní čaroděj je dneska docela drahý a ne každý si ho může dovolit. Z nějakého důvodu zdravotní pojišťovny nehradí zásah čarodějem (asi proto, že to funguje a oni potřebují, abyste byli nemocní). Čaroděj umí kouzlit, takže z vás dokáže nemoc odčarovat.

Ti opravdu dobří čarodějové dokážou mluvit se zvířaty, takže lehce vyléčí i vašeho nemocného chameleona.

7. Komunita na Facebooku

Anebo kdekoliv, kde se schází prima parta lidí, kteří se o věc zajímají. Komunita na Facebooku snadno nahradí jakéhokoliv doktora. Víc hlav víc ví a víc hlav toho taky víc vygoogluje. Stačí se svěřit komunitě se svou nemocí a ona vám navrhne varianty, jak nemoc léčit. Například vypít čistič bazénů nebo na postižené místo přikládat měsíční kameny.

A tady se můžete podívat, jak očkování udělalo ze syna jedné matky gaye.

Podobné články

Doporučujeme

Další články