fb pixel „Očkování mi ze syna udělalo gaye!“ zoufá si americká matka – G.cz
Vyhledávání

„Očkování mi ze syna udělalo gaye!“ zoufá si americká matka

​Biomatky věří každé pitomosti. Tahle se teď vypráví v Americe. A jako je to se vším americkým, neuplyne možná ani pár let, a nový trend se přelije i do části české populace.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 22.2.2016, 10:50

Moderní doba stvořila nejrůznější hrůzy. Nacismus, komunismus, atomovou bombu, Michala Davida, vegany, feministky… A taky biomatky. Správná biomatka rodí doma, místo vození v kočárku nosí dítě na zádech, krmí ho jen sojou a pšeničnými klíčky a strká ho do waldorfské školky. Ale hlavně své potomky zásadně nedává očkovat. Správná biomatka totiž ví, že očkování způsobuje autismus, ubíjí v dětech osobitost a navíc na něm vydělává zločinná farmaceutická lobby.

Andrea Benenacci z amerického San Franciska je matka šestnáctiletého Antonyho, který nedávno dostal očkování proti chřipce. Těsně poté si všimla zásadní změny v jeho sexuálních preferencích – stal se z něj gay. „Před očkováním byl můj syn úplně normální kluk,“ vypráví novinářům. „Doktoři mi říkali, že očkování může mít určité vedlejší následky, třeba zvýšenou teplotu. Neupozornili mě ale, že to z mého syna může uděla gaye!

Paní Andrea si stěžuje, že před očkováním měl její Antony dva roky přítelkyni. Jenže pak se jeho chování změnilo. S přítelkyní se rozešel a začal se oblékat „zženštile“. Teď má paní Andrea podezření, že vakcína mohla nějak ovlivnit synovu DNA, což nakonec spustilo produkci ženských hormonů.

Z hlediska fungování lidského těla je to celé nesmysl – sexuální preferenci žádná vakcína nezmění. Člověk se s ní už rodí, a někteří z nás prostě až teprve kolem šestnáctiého roku věku zjistí, že to mají jinak. Což je nejspíš právě Anthonyho případ. Protože byl ale náhodou těsně předtím očkován a má „biomatku“, poplašná zpráva je na světě.

Tady si zlepšete náladu největším hitem nejslavnější 4 % kapely světa:

Anketa

Bojíte se následků očkování?

Anketa se načítá...

A ještě se podívejte, jak to vypadá, když se gay poprvé dotkne ženských prsou, nebo si přečtěte rozhovor s jednou z vůdčích osobností legendárního pražského Divadla za branou: „Nejsem gay, jsem buzerant!“ říká režisér Zdeněk Potužil.

Podobné články

Doporučujeme

Další články