7 klasických debilních fotek z dovolené, které nemůžou na vašem Instagramu chybět – G.cz
Vyhledávání

7 klasických debilních fotek z dovolené, které nemůžou na vašem Instagramu chybět

Léto je ve znamení dovolených a to nejlépe dovolených u moře. Zatímco dříve se jezdilo si dovolenou užít, dnes se jezdí na dovolenou pro fotky, které posléze budete sdílet na sociálních sítích, aby si svět sedl na prdel z toho, že jste byli v Řecku.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 22.8.2018, 11:09

Fotky z dovolených mají svá pravidla. Abyste vytočili všech svých třicet followerů na Instagramu, popřípadě sto kamarádů na Facebooku a donutili je puknout závistí, je třeba se držet osvědčených návodů a sdílet konkrétní typ fotek.

1. Fotka u palmy

To je úplný základ. Jak jinak by se ten plebs u vás doma dozvěděl, že jste někde v exotice, než že mu ukážete fotku s palmou? Jak nemáte fotku u palmy, jako byste vůbec na dovolené nebyli.

2. Fotka nohou na pláži

Takzvaná párková fotka vašich nohou s pláží a mořem v pozadí (popřípadě s hotelovým bazénem) donutí vaše fanoušky a sledující, aby se raději podřezali ve vaně, protože tolik závisti neustojí.

3. Fotka žrádla

Hezky si ten bufáč v hotelové restauraci, kde máte polopenzi, nafoťte. Výběr mořských plodů (krabí tyčinky, pangas a krevety) se jen tak nevidí a všem vašim fanouškům se budou u monitorů sbíhat sliny.

4. Fotka srdíčka v písku na pláži

To musí být. Musíte do písku klackem nakreslit srdíčko s nějakým nápisem. Třeba „Chorvatsko 2018“. To znamená, že jste v roce 2018 byli v Chorvatsku a žijete si svůj sen.

5. Fotka v bazénu

I o hotelovém bazénu musíte informovat. Přes to nejede vlak. Sice se táhnete tisíc kilometrů k moři, ale většinu času trávíte v bazénu. To má logiku. U nás bazény nejsou.

6. Fotka s nějakým místňákem

Ideálně si odchyťtě nějakého Pakistánce nebo prostě exoticky vyhlížejícího chlapíka, který v potu tváře sbírá na pláži odpadky za půl eura na den a nakrásně se s ním vyblejskněte. Čím černější mísťnák, tím líp, protože to pak může vypadat, že místo na Lefkádě jste na Maledivách nebo v JARu.

7. Fotka u nějaké pamětihodnosti

Najděte první polorozpadlý barák a hezky se u něho vyfoťte. Budete vypadat jako kulturní člověk, který se v cizí zemi zajímá o architekturu.

A tady můžete porovnat, jak vypadala dovolená na Baltu za totáče a jak vypadá dnes.

Podobné články

Doporučujeme

Další články