Dovolená u Baltu: jak to tam vypadalo za totáče a jak dnes? – G.cz
Vyhledávání

Dovolená u Baltu: jak to tam vypadalo za totáče a jak dnes?

Sezóna v plném proudu. Stavění hradů z písku na pobřeží Baltu u letoviska Boltenhagen v roce 1986. Pohled na pláž Baltského moře nedaleko Warnemünde v červenci 1949. Opalování za slunného dne na pláži nedaleko Warnemünde v roce 1987. Ahlbeck 1952. Dovolená na pobřeží Baltského moře. „Právo na práci - právo na odpočinek. Pracující obyvatelé NDR čerpají nové sily pro plnění pětiletého plánu a zachování míru.“ + DALŠÍCH 16 FOTEK + DALŠÍCH 17 FOTEK

Pobřeží Baltského moře lákalo dovolenkáře nejen za totality, ale i dnes. Bílé písečné pláže, teplota moře kolem dvaceti stupňů, písečné duny, neutuchající vítr. To se rozprostírá jen zhruba 500 kilometrů od našich hranic.

Václav Roman
Václav Roman 10.7.2018, 15:54

Podívejte se do galerie, jak to vypadalo na německém pobřeží Baltského moře za totáče. A jak to tam vypadá dnes? To se buď jeďte podívat, šest sedm hodin jízdy autem a jste tam, nebo nabízíme pár aktuálních obrázků.

A následující článek si přečtěte, pokud se chystáte se na dovolenou: připravte se na 7 situací, kdy se vaše očekávání a realita budou dost zásadně lišit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články