7 důvodů, proč zemřete sami – G.cz
Vyhledávání

7 důvodů, proč zemřete sami

Ačkoliv to nelze tak úplně potvrdit, smrt nebude zřejmě nic hezkého. Obzvlášť pokud umíráte pomalu ve svém prázdném bytě, a jakmile zemřete, vaše tělo v bytě ještě nějaký ten čas tleje, protože není nikdo, kdo by se po vás sháněl.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.1.2016, 10:50

Většina z nás bude na sklonku života obklopena svými blízkými. Jsou však tací, kteří zemřou v ústraní, sami a bez povšimnutí.

1. Jste podivíni

Ze svého bytu vycházíte jen občas. Navíc pořád nosíte ušmudlaný župan a na hlavě naraženou přilbu wehrmachtu. Pokud vás někdo pozdraví, nesrozumitelně něco zamumláte a utečete. Po nocích jódlujete na balkoně a jste vegetarián.

S takovou to máte jasné. Podivíny nemá nikdo rád a všichni se jim straní. Vaše budoucnost je jasná.

2. Máte doma spoustu koček

To máte zaděláno na krásné klišé. Pokud jste měli někdy partnera, vaše kočky ho již dávno dostihly a ohlodaly na kost. Všechny kočky máte pojmenované a pletete jim různé oblečky. Jsou to totiž vaše děti.

Nikdo k vám domů nechce chodit, jelikož je všechno (včetně vás) cítit kočičí močí (a to se modlete, aby ta moč byla jen kočičí) a navíc někde ve vašem bytě volně leží ostatky vašeho ohlodaného partnera. Až zemřete, tak vám kočky okoušou všechny prsty.

3. Jste otravní

Otravné lidi nemá nikdo rád. Na otravných lidech je nejhorší, že nevědí, že jsou otravní. Pokud tedy umíráte sami, je to jedna z indicii, že jste otravní. To už ale bude pozdě na to, začít něco měnit. Jestliže se vás lidé straní a vy máte pocit, že nejste žádní podivíni a že naopak máte ke všemu co říct a taky to tak děláte a na potkání všem všecko vysvětlujete, takže jste děsně super společníci, jste otravní.

4. Jste hnusná ženská

Hnusné ženské umírají samy. Tady není co k tomu dál napsat.

5. Jste pravidelný diskutér na Novinkách

Drtivá většina diskutérů na novinkách je předurčena k tomu, že zemřou sami. Konstantně nasraní lidé na všechno a na všechny, kteří nepřejí nikomu nic hezkého, za jejichž ubohé a malé zpackané životy může někdo jiný (Kalousek, Havel, tuneláři…) a kteří nebudou nikdy spokojeni totiž zemřít sami očividně chtějí. Tím svému zbytečnému životu totiž nasadí korunu.

6. Moc chlastáte

Alkohol je bezva. A dokonce i ve větším množství není k zahození. I přesto se však nemá nic přehánět. Pokud lejete každý den od rána do večera, nejen, že brzy zemřete, ale zemřete sami, jelikož vaši jediní přátelé jsou další alkoholici, kteří, až vystřízliví, si nebudou pamatovat, že existujete.

7. Jste facebookoví radikálové

Není daleko doba (a možná už i nastala), kdy se bude kvalita člověka posuzovat podle jeho facebookového profilu. Jestliže na svůj profil sdílíte denně deset nenávistných článků okořeněné s komentáři balancující na hraně zákona, nikdo si o vás ani to pověstné kolo neopře.

To už bude lepší, když budete vkládat fotky svého žrádla a roztomilých koťátek.

A TADY se dozvíte několik zajímavých informací o smrti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články