7 důvodů, proč v příštích prezidentských volbách volit Miloše Zemana – G.cz
Vyhledávání

7 důvodů, proč v příštích prezidentských volbách volit Miloše Zemana

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.4.2015, 18:00

Existuje minimálně sto důvodů, proč příště Miloše Zemana nevolit, avšak my jsme se rozhodli, že budeme pozitivní a podíváme se na to z té druhé strany. My totiž tu sklenici vidíme z polovinu plnou.

1. Tomio Okamura

Pokud nebudeme v příštích prezidentských volbách volit Miloše Zemana, tak naším příštím prezidentem bude Tomio Okamura. Tak to prostě je. Tomiovi se sice ten jeho PR projekt Úsvit rozpadl pod rukama a přímou demokracii nemohl brát vážně ani on, ale stačí, aby průběžně jednou za čas řekl a nebo napsal na svůj Facebook, že přistěhovalci jsou zlo, cikáni paraziti a bezdomovce nahnat na nucené práce a bude nadále v kurzu. Tomio ví přesně, co voliči chtějí slyšet a ačkoliv nenabízí nikdy žádné řešení, problém bez váhání zkušeně vyhledá a tento okomentuje. Bez Miloše Zemana si za pár let Tomio Okamura sbalí svou soupravu na sushi a přestěhuje se na Hrad. Tatíček Tomio. A na vlajce bude napsáno 真実勝利.

2. Je s ním prdel

Miloš Zeman sice dělá ostudu, kudy chodí, ale nelze mu upřít to, že by se s ním člověk nenasmál. Respektive ne s ním, ale jemu. Veškerou vážnost prezidentského úřadu již dávno zdehonestoval a vžil se do role groteskní postavy, která je častým terčem vtípků. A lidé se rádi zasmějí, byť je to i na účet prezidenta České republiky.

3. Jiří Ovčáček

Je potřeba si uvědomit, že spolu s Milošem Zemanem budeme volit i Jiřího Ovčáčka. Opravdu chceme o takového člověka přijít? O člověka, který vysvětlí nevysvětlitelné. O člověka, dříče, který po nocích sjíždí dobové články a hledá jeden jediný od Peroutky. O člověka, který i když ví, že takový článek neexistuje, tak hledá a hledá. Postava Jiřího Ovčáčka se pomalu ale jistě stává kultem a zlatým fondem českého národa. Navíc je jisté, že sehraný tandem Zeman-Ovčáček nám ještě neukázal všechno a do budoucna se jistě dočkáme velkých věcí. Ten potenciál je tam obrovský. Navíc je Jiří Ovčáček skutečným pokračovatelem pravého češství - pokorný lokaj pokorně sloužící právě tomu, kdo vládne.

4. Připojení ČR k Rusku

I když je Česká republika v EU a vláda se pomalu ale jistě připravuje na přijetí eura, Miloš Zeman si jede po vlastní ose a poctivě mravenčí prací buduje vztah s Ruskem a připravuje půdu pro začlenění ČR k Ruské federaci. Je to běh na dlouhou trať, ale Miloš Zeman to zvládne. Nakročeno má solidně, takže už jen vytrvat. V tomto funkčním období to pravděpodobně nestihne, ale to příští to klapne. Až propukne ta světová válka, budeme všichni rádi, že žijeme v Ruské federaci a Putin nás všechny ochrání. Protože, než bojovat proti agresivnímu ruskému medvědu, je jednodušší se hřát v jeho brlohu, že?

5. První dcera

První dámu sice máme, ale ruku na srdce, kolik lidí vůbec tuší, jak se jmenuje? To dcera Miloše Zemana, Kateřina, to je jiné kafe. Na rozdíl od své matky, šedé myšky, je Kateřina miláčkem objektivů a mnohem reprezentativnější, což dokázala v minulé prezidentské kampani. Miloš Zeman si vyzkoušel, že tudy cesta vede, proto se dá očekávat, že v příští kampani notně přitlačí na pilu a místo toho, aby se potácel na různé meetingy nebo televizní debaty, pošle tam Káťu, ať ukáže kozy. Po příštích vyhraných volbách nabídne dceru svému věrnému Ovčáčkovi a bude světová svatba. Ovčáček dostane princeznu a půlku království, vystřídá na trůnu Zemana, který se vrátí se uchlastat na Vysočinu a zavede na prezidentský úřad dědické právo.

6. Ferdinand Peroutka

A je tu opět Ferdinand Peroutka. Miloš Zeman již zahájil svou volební kampaň, kdy Peroutku označil za Hilterova sympatizanta a pověřil Ovčáčka, ať toto potvrdí. Vědom si toho, že Ovčáček inkriminovaný článek, kde by byl jasný důkaz, zřejmě nenajde (tedy minimálně ne v tomto jeho funkčním období), zabezpečil si dostatek hlasů do příští volby, jelikož navodil atmosféru možného příslibu, že článek bude nalezen třeba až za pár let. Tím pádem je potřeba Miloše Zemana znovu zvolit a věřit, že se v příštím funkčním období dozvíme, jak to opravdu bylo. Je ale možné, že Miloš je geniální a že tímto tahem přinutil české novinářská chvástaly, aby si Peroutku skutečně přečetli a ne jen o něm kafrali.

7. Příště už ty korunovační klenoty snad poblije

V tomto funkčním období se mu to nepovedlo. Sice se tam ožralý jako vidle klátil statečně, ale ta kýžená třešnička na dortu, že by klenoty vykosil a nebo se aspoň ublinknul na Dukovu sutanu, ta se prostě nekonala. Je potřeba vyčkat do dalšího období, kdy se snad Miloš Zeman do toho opře pořádně a korunovační klenoty poblije v přímém přenosu. To bychom byli světoví. A navíc jsme republikáni, tak jakýpak klekání před monarchistickými cinkrlátky.

A když už jsme u těch kokotů, můžete se TADY podívat proč je dobré, když jsou velcí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články