7 důvodů, proč si místo psa raději pořídit imigranta – G.cz
Vyhledávání

7 důvodů, proč si místo psa raději pořídit imigranta

Pokud máte pocit, že jste osamělí, máte lásky na rozdávání a právě proto byste si měli pořídit psa, zpozorněte. Máme pro vás totiž ideálnější variantu. Místo psa si pořiďte imigranta.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.11.2015, 12:50

V této těžké době všudypřítomného strachu není na škodu zamyslet se a udělat něco hezkého.

1. Výběr je velký a jsou zadarmo

Uprchlické tábory praskají ve švech pod náporem hordy imigrantů. Na výběr máte z různých ras, národů a i náboženství. Pokud jste vždycky toužili mít doma například poslušného syrského křesťana, nyní je ideální doba.

Pokud chcete čistokrevného psa s rodokmenem a papíry, bude vás to stát hodně peněz. Takový čistokrevný imigrant s rodokmenem sice papíry většinou nemá, ale zase je zadarmo.

2. Menší nároky

Takový pes potřebuje spoustu věcí. Potřebuje boudu nebo pelech. Musíte ho venčit, dát ho očkovat, odvšivit, kupovat mu hračky na hraní, věnovat se mu a mnohdy s ním chodit na cvičák.

To takový imigrant je nenáročný. Na dvorku mu postavíte malý uprchlický tábor o rozloze metr na metr, který oplotíte, a je spokojený. Pokud máte byt, můžete ho zavřít do skříně. Pro větší autentičnost a jeho pohodu mu do skříně dejte trochu bláta a kus ostnatého drátu na hraní, aby se mu nestýskalo.

3. Delší životnost

Běžný pes se dožije jen něco málo přes deset let. To imigrant, ten může žít při dobrém zacházení, i do sta let. Navíc, pokud zemře, přidělí vám EU nového.

4. Přeprava

Pokud chcete někam dopravit psa, není to nic jednoduchého. V hromadném dopravním prostředku musí mít náhubek, musíte ho mít na vodítku anebo ho zavřít do přepravní klece. V autě takový pes zase musí být zajištěn proti pohybu.

To imigranta nasadíte na gumový člun a pošlete ho po moři. Nepotřebuje ani záchranné vesty.

5. Společenský status

Jestliže si pořídíte psa, budete považován za pejskaře. To nezní příliš honosně. Jestliže si pořídíte imigranta, budete považován za sluníčkáře, pravdoláskaře a za člena Pražské kavárny. A to už má zvuk.

6. V domácnosti pomůže

Takový pes většinou nic užitečného neumí. Pouze štěká, žere anebo kňučí. To takový imigrant vám může na zahradě sklízet bavlnu anebo vyčistit okapy.

7. Strava

Pes nemůže jíst, to co vy. Musíte mu kupovat předražené granule, kapsle a konzervy. Leze to dost do peněz.

Pokud si pořídíte imigranta, s neziskovkami a humanitárními pracovníky, kteří se můžou přetrhnout, aby vám ho nakrmili, se dveře netrhnou. Nebudete muset platit nic.

A TADY se můžete podívat, co všechno se stane, až naši republiku ovládnou imigranti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články