fb pixel 7 aktualizovaných hříchů, za které se dnes chodí do peklíčka – G.cz
Vyhledávání

7 aktualizovaných hříchů, za které se dnes chodí do peklíčka

Lidstvo se vyvíjí. Existuje sedm smrtelných hříchů, které jsou už dávno přežité.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 27.4.2016, 13:46

Ostatně tyto hříchy se v dnešní společnosti staly standardem a horko těžko byste hledali někoho, kdo alespoň jeden smrtelný hřích za svůj život neproměnil.

Z toho důvodu je třeba zavést nové a aktualizované hříchy a tyto aplikovat na dnešní společnost.

1. Zdržování

Čas jsou peníze. Dnešní svět se oproti tomu starému děsně moc zrychlil. Každý někam spěchá. No a pak jsou tu tací, kteří prostě zdržují. Ač je za nimi nekonečná fronta, oni nedbají na blaho bližního svého a u přepážky se zcela bez skrupulí vykecávají a řeší kraviny.

To samé v dopravě. Řidič, který zablokuje křižovatku, protože se bojí odbočit na vedlejší, neboť v dáli se řítí zběsilou rychlostí padesáti kilometrů v hodině auto směrem k němu, si nezaslouží žádné nebe plné andělů a nekonečného blaha. Takový si zaslouží narazit na rožeň a otáčet nad ohněm v pekle na věky věků.

2. Sviňáctví

Ať už slíbíte kamarádovi pomoct se stěhováním a nakonec se tam neukážete anebo ho před jeho manželkou nekryjete, když zrovna nakládá v parku prostitutku, jste svině. A jak všichni víme, na každou svini se vaří voda. V pekle.

3. Exekutor

Exekutoři jdou do pekla automaticky. Exekutorská komora má s peklem smlouvu.

4. Debilita

Jestliže píšete nenávistné a zapšklé komentáře na Novinkách, kde velebíte komunisty a neustále si stěžujete na to, jak je náš stát rozkraden, pokud volíte Okamuru a pokud za vším vidíte konspiraci elit, jste debil a půjdete do peklíčka.

5. Úskočnost

V případě, že jste někde na návštěvě a ucpete tam záchod, aniž byste se obtěžovali sjednat nápravu či spolknout hrdost a závadu oznámit majiteli a následně ve vší diskrétnosti byt urychleně opustíte, v pekle na vás již čekají. Jestli po sobě navíc ani tou štětkou záchodovou mísu neumyjete, přijde si pro vás sám Satan osobně.

6. Sebestřednost

Jedná se o silniční sebestřednost. Jestliže máte namakaného sporťáka, jehož motor tůrujete vždycky ve dvě ráno pod okny lidí, kteří dávno spí, abyste všem dali na odiv, jaký malý penis máte, půjdete do peklíčka.

Do peklíčka půjdou rovněž všichni cyklisté, neboť se na silnici akorát tak pletou autům a zdržují provoz.

7. Srabáctví

V případě, že v parku přepadne nějaký pobuda ženu a ukradne ji kabelku, raději budete dělat, že jste nic neviděli, abyste nedostali na budku. Na budku sice nedostanete, ale peklo už čeká.

A TADY se můžete podívat na sedm míst, kde zamrzlo i samo peklo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články