6 zásadních nevýhod, které s sebou přináší život s velkým pérem – G.cz
Vyhledávání

6 zásadních nevýhod, které s sebou přináší život s velkým pérem

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Říká se, že ženy chtějí velký penis, ale jsou to všechno jen pověry. Ve skutečnosti je tomu tak, že chtějí malé penisy a všichni muži s malými a průměrnými penisy vám to zajisté potvrdí. Ono mít velký penis totiž neznamená jen, že si ve sprše připadáte mužněji a v posteli jako pán tvorstva. Mít velký penis znamená odpovědnost, z čehož plyne hned několik zásadních nevýhod.

Martin Miko
Martin Miko 2.8.2018, 14:50

1. Nevejde se vám do slipů

Bohužel budete navždy odkázáni k tomu nosit pouze volné trenky. Všem svým příbuzným a kamarádům budete závidět boxerky a slipy, jenže do nich se bohužel nevejdete. Když se vám povede se do boxerek nasoukat, po pár krocích vám stejně někudy vyleze ven.

2. Nebezpečí poranění při zapínání poklopce

Představte si, že jste opilý muž s velkým penisem, máte erekci a zrovna jdete močit. Při zapínání poklopce se může velmi snadno stát, že si ho do něj zadřete. Viděli jste film Něco na té Mary je? Přestě tohle vás může potkat!

3. Nemůžete nosit úzké džíny

Při nošení úzkých džín byste budil pozornost jako Dalibor Janda. Mít v trenkách vorvaně chce totiž patřičnou dávku ega. Vy samozřejmě víte, že bude vidět a lidé kolem vás znervózní. Mužům s malými penisy se ještě zmenší, jenže vy se budete cítit jako ve svěrací kazajce, což není příjemné.

4. Získáte hloupou přezdívku

Zlé přezdívky od vašich kamarádů, spolužáků nebo spoluhráčů se s vámi potáhnou celý život. Lidé vás budou nazývat kobrou, kabanosem, záchranným lanem, švihadlem, periskopem, klobásou, klackem nebo třetí nohou.

5. Musíte spát na zádech

Je to vlastně podobné jako s těhotenstvím. Také musíte spát na zádech. V případě, že by vás postihla ranní erekce, vám hrozí zlomení vašeho orgánu nebo protrhnutí matrace.

6. Můžete ženu nechtěně zranit

Muži s velkými penisy mohou při pohlavním styku mnoho dívek a žen zle poranit. Proto se doporučuje, aby souložili spíše s ženami po třech dětech a postaršími dámami. Když se muž s malým penisem totiž pokusí zasunout do několikanásobné matky, tak se mu může dost často stát, že zažije pocit, jako když hodíte šišku salámu na chodbu.

Pozámka: Autor článku je majitelem velkého penisu.

A zde je 5 tipů, jak se chovat po měsíčním cvičení v posilovně.

Podobné články

Doporučujeme

Další články