fb pixel 5 tipů a triků, jak se chovat po měsíční dřině v posilovně – G.cz
Vyhledávání

5 tipů a triků, jak se chovat po měsíční dřině v posilovně

Od té doby, co tuningové srazy a hraní fotbalu za pralesní ligu vyšly z módy, je čím dál složitější sbalit holku. Naštěstí tu ještě máme velké množství posiloven a fitness center, které nám pomohou rozšířit si nejen rozhled, ale i ramena. Vždyť po měsíci zvedání činky se z vás může stát úplně jiný člověk, jenž je nejen odborník na svalovou hmotu a správnou stravu, ale zároveň i možný potenciální partner náruživé dívky z vesnice.

Martin Miko
Martin Miko 31.7.2018, 13:15

1. Cvičte pořád jenom ruce a ramena

Není nic důležitějšího, než abyste cvičili pouze ruce, ramena a bench. Ostatní partie jsou přece ztrátou času, protože to nikdo nevidí. Hlavní je mít pořádnej bicák, tricák a rameňák. Jestli jste cvičili správně, poznáte tak, že když do někoho vrazíte ramenem na vesnické diskotéce, tak z vás bude mít strach. Široká ramena vám navíc umožní mít kolem sebe více prostoru. Ovšem pozor na procházení dveřmi. Raději choďte bokem, ať neprorazíte futra.

2. Klidně skipněte leg day

Přece cvičíte s tím, že chodíte často pěšky, takže je řešit nemusíte. Je jedno, že máte hnáty jako kuřecí stehna z Vodňan. Na nohy se vám přece nikdo nedívá. Teda vlastně dívá, ale jen když na něj hodíte svůj vyposilovanej pohled, ke kterýmu jste se propracovali za pět neděl v posilce zíráním do zrcadla.

3. Noste jenom o velikost menší tílka

Tílko je důležité nejen při kydání hnoje, ale i při posilování. Pro vesnickou divoženu není nic víc sexy než potem zalitá ramena, která právě ve fitku předvedla svůj životní výkon. Když jste zařvali při zvedání těch sto kil na benchpress, tak se na vás přišla dokonce dívat i ta sexy recepční, které furt dáváte dýško. Za všechno může to tílko. Vaše tajná zbraň.

4. Poučte celé své okolí

Věděli jste, že vám stačí pouhý měsíc dřiny v posilovně k tomu, abyste mohli poučit a vzdělat celé své okolí o správnosti a důležitosti posilování a množství snědených bílkovin? Teď už to víte. Základem je jíst denně suchou rýži a kuřecí prso na vodě. Ke snídani je samozřejmě nejlepší vypít 6 vajec. Jako to dělal Rocky. Když se někdo bude ptát na to, jak je možné, že vám ty svaly tak rychle narostly, tak mu prostě řekněte, že jíte kvalitní bílkoviny (mrk mrk:).

5. Založte si facebook s podtitulem „osobní trenér“

Když se vám po měsíci vyprávění o cvičení a pití syrových vajec povedlo dotáhnout už druhého kamaráda do posilky, tak vám to už konečně došlo. Je na čase vaše snažení posunout dál a stát se osobním fitness trenérem, který se vyzná. Už jste přeci přečetli a poctivě nasdíleli stovky motivačních citátů a navíc jste snědli desítky kilogramů rýže s kuřecím masem, takže už není cesty zpět. Být osobním trenérem je nyní vaše životní cesta.

A zde je 17 nejčastějších novinových titulků, na které narazíte během okurkové sezóny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články