6 výhod sexu s prostitutkou – G.cz
Vyhledávání

6 výhod sexu s prostitutkou

Traduje se, že chlap, co neměl nikdy prostitutku, není chlap.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 22.7.2018, 09:20

Ačkoliv se mnozí při myšlence sexu za peníze pohoršují, je třeba si přiznat, že to není nic tak strašného. Navíc je to mnohdy i výhodné.

1. Je to levnější, než si vydržovat milenku

Oficiální sazebník kurev samozřejmě nikde nenajdete. Je to individuální. Nicméně za dva litry už dostanete ucházející a umytou kurtizánu na hodinové hrátky. Jestliže jste kolenovrti, tak i za tři kila můžete u silnice prožít hezkou chvilku s padesátiletou cikánkou s knírkem a celulitidou na ksichtě.

Možná si řeknete, že za ty prachy vám to nestojí, že si radši vyhodíte z kopýtka zadara. Nicméně zadarmo není nic. Jestliže jdete ulovit jednorázovku, tak to máte spoustu výdajů: oblečení, ve kterém nevypadátáte jako kretén, nějakou tu kosmetiku, deodorant, bo kdo smrdí, ten nešuká, peníze na dopravu do baru či diskotéku (nemluvě o vstupném) a v neposlední řadě peníze za alkohol. Bez alkoholu to nedáte. Musíte ji pozvat na drink a zároveň i u sebe navodit příjemnou hladinku, abyste si dodali kuráže.

Ve finále vás ten sex vyjde mnohem dráž, než si koupit kurvu. Nehledě na nejasný výsledek, protože ne vždy se zadaří.

A milenka? Ta je mnohem dražší. To jsou dárky, kabelky, hotely, dovolené a tak dále. Zlatý kurvy. Zlatý.

2. Nemusíte se snažit

Určitě to mnozí zažili. Proběhne zásun a do několika okamžiků je konec. Ani Jirka Paroubek v bikinách, na kterého jste při tom mysleli, vás nezachránil. Žena je zklamaná a vaše šance na další štrejchnutí notně uvadají.

S prostitutkou se snažit nemusíte. Té to je jedno. Ta dostane své prachy a to je jediné, co ji zajímá.

3. Žádné zdlouhavé předehry

Nemusíte zapalovat svíčky, rozházet po bytě květy růže, skládat básničky ani pouštět cajdáky z cédéčka. Žádné půl hodinové pusinkování na krk, protože ona to má ráda. Prostě přijde kurva, vy ji ohnete v předsíni o botník, uděláte se jí na záda, dáte ji litra a jde zase pryč. Vy si pak objednáte pizzu a pustíte si nějaký film.

4. Jistota zásunu

S ženami člověk nikdy neví, na čem je. Než ji člověk dostane do postele, to většinou trvá poměrně dlouho, protože dámičky na prvním rande nešukají.

Když už je ruka v rukávu a vy s ženou například dokonce i bydlíte, pořád nemáte vyhráno.

To takovou kurvu nikdy nebolí hlava. Nikdy neřekne, že nemá náladu nebo že dávají zrovna Gilmorova děvčata. U té je to tutovka.

5. Dá vám pokoj

Prostitutka si po sexu nikdy nechce povídat ani se mazlit. Rovněž vám nevyčiní, že jste ještě neopravili tu poličku, o což vás prosí už půl roku.

Prostitutka vám rovněž nezabere půlku postele a nebude vám v noci brát peřinu. Po koitu se prostě odporoučí a vy si můžete jít po svých.

6. Sex na cestách

Pokud cestujete, nemusíte si s sebou tahat milenku. V každém koutě světa najdete nějakou, která vám za prachy podrží.

A zde se podívejte na 11 prostitutek, které vás připraví o chuť na sex.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu