fb pixel 6 velkoformátových penisů, které nakreslily ruplé nervy, znuděná mysl a marsochod – G.cz
Vyhledávání

6 velkoformátových penisů, které nakreslily ruplé nervy, znuděná mysl a marsochod

Zdroj: theregister.co.uk

Tohle je tak roztomilé, že to snad ani nemůže být považováno za sprosté.

Elsa K.
Elsa K. 18.8.2015, 11:50

1. Mrazivá „nuda“ v Dublinu

Nakládat těžká zavazadla jak na běžícím (tedy lidském) pásu za hustého sněžení není asi žádný med. A tak si zaměstnanci irské nízkonákladové letecké společnosti Raynair svoji šichtu na letišti v Dublinu zpříjemnili vtípkem. Když si sucharští cestující stěžovali, odpověděly jim aerolinky takto: „Přestože naše pozemní posádka exceluje ve své práci v 25minutových obrátkách, umění není její silnou stránkou. Úplně zapomněli svému sněžnému letadlu přimalovat křídla.“

2. Mezitím v Rusku

Neznámý ‚umělec‘ měl geniální interaktivní nápad. Opravdu geni(t)ální!

3. Zájem o dokumentární filmy

Teenager Rory McInnes nakreslil na střechu domu svých rodičů nedaleko Hungerfordu ve Velké Británii tenhle více než 18 metrů dlouhý poťouchlý obrázek poté, co zhlédl dokument o Google Earth. Ti si toho všimli až po roce. Respektive byli na něj upozorněni bulvárním časopisem The Sun, jemuž informaci o obrázku na střeše sdělil pilot helikoptéry, který nad domem přelétal.

4. Běhání v penisech

Claire Wyckoff(ová), vášnivá běžkyně ze San Franciska dokázala nemožné – lidi na Facebooku zajímalo, odkud a kam běhá. Protože už ji klasické trasy, obtisknuté následně do Nike Running aplikace, totálně nudily, začala běhat do tvaru penisu.

5. Falus, který láká turisty

Tenhle více než 30metrový pyj někdo letos v zimě dny vyryl do jednoho z kopců Clwidian Hills nedaleko Wrexhamu v severním Walesu. Hned se z něj stala turistická a také facebooková a twitterová senzace. Tohle nejspíš ufoni na svědomí nemají, přestože dílko někteří jedinci s bujnou fantazií připodobnili ke geoglyfům na planině Nazca, kde zdejší obr kromě kyje vládne také slušným nádobíčkem.

6. Muži jsou z Marsu

Vozítko NASA, které brázdí povrch rudé planety, zanechalo vskutku pikantní stopu. Rover Curiosity tak přitáhl pozornost i těch, kterým jsou záležitosti jako výzkum vesmíru úplně šumák. Tenhle sprostý obrázek ale nenakreslila lidská ruka (a to ani prostřednictvím počítače), vznikl opravdu náhodou. Fotka se stala virální na Redditu s trefným popiskem – Rover: 800 milionů dolarů, práce týmu: 1 miliarda dolarů, kresba penisu na povrchu jiné planety: k nezaplacení.

A TADY máte 8 nejpůsobivějších kruhů v obilí.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články