6 věcí, které ženy intuitivně dělají, aniž by si to samy uvědomovaly – G.cz
Vyhledávání

6 věcí, které ženy intuitivně dělají, aniž by si to samy uvědomovaly

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Ženy jsou podivuhodná stvoření, která přemýšlejí nad věcmi, nad kterými by se běžný člověk ani nepozastavil, nebo by je už z podstaty věci ani nechtěl řešit. Něžné pohlaví bylo stvořeno k tomu napravovat nenapravitelné, řešit neřešitelné a chválit nechvályhodné. Zde je 6 podivuhodných činností, které ženy intuitivně dělají, aniž by si to samy uvědomovaly.

redakce G.cz 12.10.2019, 09:09

1. Mají vždy ošklivější kamarádku

Až příště přijdete na večírek/ koncert/ mejdan, všimněte si jedné důležité věci. Jakmile spolu vyrazí dvě dívky „zapařit“, je vždy jedna z nich o mnoho levelů hezčí než ta druhá. Atraktivní dívka mnohem víc vynikne po boku tlusté obejdy. Tlustá obejda je naopak ráda, že se ve společnosti objeví po boku půvabné dívky. Zvýší to totiž její sebevědomí a společenský kredit.

2. Vytváří fronty na toaletách

Důvod, proč je na dívčích toaletách vždy desetkrát větší fronta než na pánských, není ten, že by ženy trávily na toaletě víc času. Je to proto, že je navštěvují společně. Zatímco muži chtějí mít hned vše za sebou, ženy si stoupnou do fronty nejlépe ve tříčlenném týmu, i když reálně musí potřebuu vykonat musí jen jedna z nich. Zbytek z nich funguje jako technický support a psychická podpora. Největšími chudáky jsou ženy a dívky, které musí doopravdy na toaletu. Ty musí někdy z nouze okupovat tu pánskou.

3. Nezadané dělají, že jim single život nevadí. Ale vadí

Jakmile se ze zadané ženy/ dívky stane nezadaná, tak se změní v youtubera. Začne sdílet na sociální sítě celý svůj den, takže o ní víme úplně, ale úplně všechno. Víme, co jedla, kde sportovala, co četla, nebo kde zapařila. Všechny příspěvky mají jasnou „mesidž“, a tou je nezávislost na mužích. Ve skutečnosti je to volání o pomoc, takže časem přijdou fotky výstřihů a tak dál...

4. Přesvědčují se navzájem, že vypadají dobře

Žijeme ve světě, kde žena pochválí své stokilové kamarádce růžové legíny. Ta v nich pak terorizuje své okolí, jelikož jí její kamarádka řekla, že v nich vypadá dobře. Ano, to je realita všedních dní, se kterou se naše společnost potýká.

5. Instiktivně hledají bohatého, pohledného a slavného muže...

HBS je nechvalně proslulá zkratka slov hezký, bohatý a slavný a jedná se o tři základní kritéria, podle kterých si ženy vybírají muže. Jakmile muž disponuje alespoň dvěma z těchto kritérií, má šanci stát se potenciálním partnerem. Samozřejmě, že existují výjimky, což dokazuje bod číslo 6.

6. Nebo si naopak vybírají beznadějného tragéda a doufají, že ho změní

Opačný instikt žen spočívá v tom, že si vyberou chlapce, který nemá práci, peníze, ani kde bydlet, ale mezi jeho speciální schopnosti patří například hra na kytaru, zbití náhodného kolemjdoucího nebo umění vypít deset piv za večer, což je velmi praktické do života. Tyto ženy věří, že si beznadějný chlapec jednou najde práci a začne žít spořádaným životem, to vše samozřejmě z lásky k nim. Ale bohužel.

A zde je 5 stupňů obezity od Dominika Landsmana.

Podobné články

Doporučujeme

Další články