fb pixel 5 stupňů obezity: protože není tlusťoch jako tlusťoch! – G.cz
Vyhledávání

5 stupňů obezity: protože není tlusťoch jako tlusťoch!

Není tlusťoch jako tlusťoch.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 17.6.2018, 09:10

Nadváha, potažmo přímo obezita není nic, za co by se člověk musel stydět. Ono v první řadě je třeba si říci, v jaké fázi obezity se člověk nachází. Nelze házet všechny tlouštíky do jednoho pytle. Za prvé by se tam nevešli, protože už první tlouštík tento pytel ucpe, a za druhé jsou mezi jednotlivými špekouny rozdíly ve váze a objemu.

Pojďme se tedy na tuto problematiku podívat trochu zblízka.

1. Stupeň obezity

Muž – Při močení je schopen dohlédnout na špičku svého penisu (samozřejmě záleží na velikosti samotného penisu). Když jde do schodů, hrozí zadýchání. Jeho obezita ho v běžném životě příliš nelimituje. Sám si přiznává, že je trošku objemnější. Je veselé povahy a u žen se mu občas ještě podaří zaskórovat.

Žena – Její devízou jsou veliká ňadra nalitá sádlem. Při použití několika vrstev stahovacího prádla, potažmo rovnou korzetu nebo lepicí pásky na koberce dosáhne dojmu, že je to ženská krev a mléko. S muži nemá problém.

2. Stupeň obezity

Muž – Při močení svůj penis nevidí. Orientuje se výhradně podle hmatu. Když jde do schodů, funí, motá se mu hlava a píchá ho u srdce. V běžném životě je limitován. V práci sklízí za svými zády posměch. Zaskórovat u žen se mu daří výhradně u ošklivých žen anebo u těch, které si zaplatí.

Žena – Její devízou přestávají být veliká ňadra, protože se začínají roztékat přes břicho až k pasu. Stahovací prádlo nepomáhá. Korzet na sebe nenarve. Při troše dobré vůle se může ještě jakž takž vytvarovat pomocí ocelových plátů. Ženy ve druhém stupni obezity proto mají svého kováře, který jim uková stahovací pláty přímo na míru. U mužů se jí daří, pokud jsou muži opilí.

3. Stupeň obezity

Muž – Už je to několik let, kdy zahlédl svůj penis v odraze v zrcadle. Už nejde ani nahmatat, takže nelze přesně určit, jestli tam pořád ještě je. Muži v této fázi musí močit vsedě, kde hrozí prosednutí záchodové mísy. V hromadné dopravě zabírá dvě místa a v práci ho všichni litují. Do schodů nevyjde, takže pokud budova nemá výtah, je mu tato zapovězena.

Žena – Na světě neexistuje materiál, který by ji nějak vytvaroval. Ačkoliv se na jejím těle dají nahníst ňadra úplně kdekoliv, sex s mužem má výhradně a pouze s nešťastníky, kteří prohráli sázku, anebo s Němcem.

4. Stupeň obezity

Zde se už nedělí podle pohlaví, protože to je jedno a vůbec na tom nezáleží. V morbidní obezitě jsou si všichni rovni.

Pohlavní orgány zmizely za neprostupnou stěnou kožních a tukových přehybů. Pro člověka začíná být obtížné se jakkoliv pohybovat. Ztrácí přátele (někteří s ním nechtějí mít nic společného, jiné sežere), a tak navazuje vztah s jídlem a žínkou na dlouhé tyči, kterou si může umýt nohy.

V okolí dotyčného se začínají pohybovat lidé z Guinnessovy knihy rekordů a čekají, kdy bude pokořen rekord. O člověka se začínají rovněž zajímat média.

5. Stupeň obezity

Člověk už jenom leží ve vyztužené posteli, moc se nehýbe. Všechny lidi od Guinnesse, kteří se potloukali kolem, už dávno snědl, takže má relativní klid. V poklidu čeká na infarkt, který se dříve či později dostaví. Pátý stupeň obezity je finální. Víc už to člověk nedá.

Po smrti je špekounek vyzvednut jeřábem a pohřben do hromadného hrobu, který byl vytvořen jen pro něho, protože do normálního hrobu by se nevešel.

A TADY máte osm silných argumentů, proč je lepší být obézní než štíhlý.

Podobné články

Doporučujeme

Další články