fb pixel 6 věcí, které se nehodí, když k vám domů přijde návštěva – G.cz
Vyhledávání

6 věcí, které se nehodí, když k vám domů přijde návštěva

Pravidla společenského chování se nevztahují jen na veřejná místa. Bohužel pro mnohé lidi platí pravidla společenského chování i u vás doma. Na vašem soukromém pozemku.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.5.2017, 08:48

Lidé často tápou v situacích, kdy jim například domů přijde návštěva. Samozřejmě, že své společenské chování je třeba přizpůsobit nejen povaze návštěvy, ale rovněž samotné osobě, která vás přišla navštívit. I tak platí některá obecná pravidla, čeho se během návštěvy vyvarovat.

1. Začít masturbovat

Jestliže za vámi přijde domů na návštěvu například váš obchodní partner, nadřízený anebo třeba jenom vaši rodiče, příliš se nehodí to, když si sednete na gauč a začnete masturbovat. Pokuste se to raději vydržet anebo se omluvte s tím, že si musíte odběhnout na toaletu vypleskat bartoše. Návštěvě mezi tím připravte kávu, aby se zabavila, zatímco vy budete řádit na toaletě.

2. Sexuální napadení

Další společenské faux pas je, pokud návštěvu záhy po příchodu sexuálně napadnete. Nehodí se ani při příchodu návštěvy tuto vítat s viditelnou erekcí a dildem v ruce. Ani v latexovém oblečku s roubíkem byste být neměli.

3. Viditelný nepořádek

Pokud máte doma bordel, není záhodno si nikoho zvát, neboť dotyčný vás bude soudit. Jestliže se vám po bytě prohánějí v bordelu mývalové, všude po zemi jsou zbytky jídla a v koupelně pořádají potkani orgie a přesto si někoho pozvete, tak to je pak už všechno jedno. V tom případě můžete začít před návštěvou masturbovat, neboť již nemáte co ztratit.

4. Základy společenského chování

Jak již bylo řečeno, základy společenského chování se vztahují i na váš domov. Pamatujte na to. Pokud vás přijde navštívit vaše babička, určitě ji při příchodu nezdravte: „Nazdar ty stará vraždo, přišla jsi ke mně umřít?“ Buďte spíše taktní.

Rovněž není přípustné, abyste nechali babičku, ať si sedne na židli a v okamžiku, kdy si dosedá, židličku podkopli a ona tak spadla na zem. Prostě zkuste nebýt kokot.

5. Začít hajlovat

Ne každý je na stejné vlně jako vy. Na to berte zřetel. Před návštěvou nehajlujte. Svastiky možná raději po dobu návštěvy schovejte někam do skříně. Jestliže je vaše návštěva židovského původu, pokuste se ovládnout. Není přijatelné ji popadnout a začít ji násilím soukat do plynové trouby a při tom vykřikovat: „Ty sis myslel, že se na tebe zapomnělo, jo?“

6. Nechat návštěvu stát na chodbě

To se bohužel stává docela často. Pamatujte na to, že návštěva je většinou nesvéprávný prosťáček, který potřebuje konkrétní pokyny. Musíte mu říct, kde si má sundat boty (možná mu je rovnou sundat), nasměrovat ho do bytu, prozradit mu, že na tu židličku si může sednout, neboť od toho židličky jsou a podobně.

Rovněž musíte návštěvě říct, kde máte záchod, jinak se vám vydělá na podlahu.

A TADY máte pět důvodů, proč nechodit na návštěvu do rodin s malými dětmi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články