fb pixel 6 věcí, které pravý gentleman opravdu nedělá – G.cz
Vyhledávání

6 věcí, které pravý gentleman opravdu nedělá

Někteří škarohlídi hlásají, že gentlemani již dávno vymřeli. Není tomu tak. I v dnešní době plné genderové korektnosti, imigrantů a pochybné morálky se dá najít ostrůvek gentlemanství.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 20.8.2017, 15:54

Ostatně gentleman může být dnes každý muž. Stačí jen trochu chtít a jít tomu naproti. Nemusí pršet, aspoň, že kape. Pro začátek je třeba vyhnout se některým věcem.

1. Neprdět před dámou

Pravý gentleman před dámou neprdí. Pokud už to nemůže vydržet, dámě se omluví a na okamžik se vzdálí.

Pamatujte, že gentleman prdí v přítmí o samotě. To není tak, že si odskočíte od dámy ulevit někam mezi cizí lidi. To ne. Vytipujte si příhodné lokality, kde to můžete provést. Základ je naprostá izolace od jiných lidí. Vhodné je i navodit atmosféru. Stačí si místečko vyzdobit balonky nebo krepovým papírem.

2. Nekomentovat vzhled ani váhu dámy

Zkušenost muže naučí, že komentovat vzhled nebo váhu dámy se nevyplácí. Pokud se žena muže zeptá, jestli v těch nových kalhotách nemá velký zadek, pravý gentleman v sobě zapudí odpověď, že tu obří prdel nezakryje ani vojenským stanem a pouze se usměje a nesměle zakroutí hlavou. Pravý gentleman ví, že na podobné otázky se neodpovídá, protože to může být past.

Ten úplně nejvíc gentleman při podobné otázce nahodí úsměv a uteče. Uteče daleko.

3. Neobsazovat Polsko

Pravý gentleman neobsazuje Polsko. Dokonce ani nehubí Židy v koncentračních táborech a nedělá podobné vylomeniny. To jen, kdyby někoho napadlo, že byl Hitler gentleman (a to nemluvíme o Peroutkovi).

4. Nemlátit ženu

Pravý gentleman ženy nemlátí. To není gentlemanské. Pokud pravý gentleman pocítí choutky někoho zmlátit, raději si najde slabšího muže. Rozbít hubu o hlavu menšímu a o třicet kilo lehčímu muži s brýlemi a s poruchou krvetvorby je navýsost gentlemanské.

5. Neuklízet si špinavé prádlo

Pravý gentleman nenechává špinavé ponožky na zemi. Pravý gentleman ví, že špinavé ponožky patří do koše na prádlo, aby je mohla žena vyprat, vyžehlit a až dovaří večeři, vyluxuje a vytře prach z poliček, aby ty ponožky mohla uklidit do šuplíku.

6. Nedosáhnout orgasmu dříve než dáma

Pravý gentleman ví, že nejdříve je potřeba uspokojit dámu a až potom může myslet na sebe. Při koitu proto dokud žena nedosáhne orgasmu, gentleman jede pořád dál. Aby oddálil své vyvrcholení, tak pravý gentleman myslí na něco neutrálního. Například na Jaromíra Jágra.

Podle vědců je v populaci 10-15 procent žen, které orgasmus nikdy nezažijí. To jsou přesně ty ženy, na nichž rajtují praví gentlemani až do skonání světa, protože není slušné se udělat dříve než dáma.

A TADY máte devět důkazů, že Hitler byl opravdu gentleman.

Podobné články

Doporučujeme

Další články