6 úskalí toho, když jste zadaná a máte nezadané kamarádky – G.cz
Vyhledávání

6 úskalí toho, když jste zadaná a máte nezadané kamarádky

Ono to vypadá, že když holka někoho má, tak je ta, co už je pohodě. Ale my zadané to občas taky nemáme jednoduché!

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 21.4.2014, 15:30

1. Nikam vás neberou

Povídají si o tom, jak o víkendu někde pařily. „Proč jste mi neřekly?“ Ptáte se vy. „My jsme si říkaly, že seš stejně určitě s Milanem.“ Ano, vaše nezadané kamarádky začnou v podstatě automaticky počítat s tím, že na ně nemáte čas.  

2. Neberou ani vaše názory

Jakmile se jim pokusíte udělit nějakou radu ohledně vztahů, mávnou nad tím rukou se slovy: „Nojo, jenže ty si měla štěstí!“ popřípadě „Nojo, tobě se to říká, ty máš Pavla.“ Jasně, vy jste si ho vykouzlila a pak jste si vyoperovala mozek.  

3. Jsou rozlítané a nemají čas

Nezadané kamarádky mají často rozjeto několikero různých pseudovztahů a jakmile jim to nějak nevychází, sedí doma v depresi, odjíždí k rodičům a nejsou společenské. A vy, zadaná, nemáte s kým jít ven.  

4. Žijou úplně jinak

Vzhledem k tomu, že jsou stále na lovu, často mnohem víc paří a účastní se jiných akcí než vy. Nad tím, že vy jste byla na dospělácké party plné párů nebo jdete na rande ve čtyřech, se ofrňují.  

5.  Mají deprese

Často jsou smutné a v depresi. Je těžko je rozptýlit, protože mají pocit, že budou do smrti samy. Vy, z pozice zadané a té „co už to nemusí řešit“, jim moc nepomůžete.  

6. Musíte jim dohazovat kamarády

A z toho vznikají trapasy. Buď jim dohodíte někoho pro ně nezkousnutelného anebo naopak někoho, kdo se jim líbí a pak se ocitnete v nejhorší roli člověka, který je mezi kamarádkou a kamarádem a nesmí někomu vyžvanit něco, co by to pokazilo. Plus musíte odpovídat na její dotazy, jestli o ní mluvil a co říkal. A nakonec se do toho zamotáte a někdo se stoprocentně naštve.   Poznámka na závěr: Autorka prosí své nezadané kamarádky, aby výše uvedené body braly s rezervou, protože je samozřejmě zbožňuje a dobře si uvědomuje, že sama taková byla a tím, že někoho má, není lepší než ony. :)   Pokud si chcete přečíst, jaké to je stát na druhé straně barikády, čtěte toto
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články