6 úskalí toho, když jste svobodná a máte zadané kamarádky – G.cz
Vyhledávání

6 úskalí toho, když jste svobodná a máte zadané kamarádky

Když máte s kamarádkami odlišný "vztahový status", občas to prostě bývá poněkud těžší.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 20.4.2014, 12:30

1. Nemají na vás čas

Veškerý volný čas začnou trávit se svým novým vyvoleným, protože jsou strašně zamilované a na vás si vzpomenou až ve chvíli, co se s ním prvně pohádají, nebo když on se vydá do hospody bez nich.  

2. Mluví o svém příteli

Jsou plné zážitků se svým panem Božským a všechny vám je musí říct, takže posloucháte historky o tom, co on řekl, jak se u toho tvářil a podobně. Jiné téma ke konverzaci prostě nemají.  

3. Jejich přítel je nejlepší

Jejich přítel je samozřejmě ta nejdokonalejší bytost, která kdy chodila po planetě Zemi. Je absolutně bezchybný a na všechno má správné názory. Vaši nápadníci jsou fajn, ale on je prostě vždy o něco dál a výš.  

4. Mají chuť se usazovat a rodit

Ještě před půlrokem to byly holky, co z mejdanu neodcházely před třetí ráno. Najednou před vámi sedí a vyprávějí o svých snech spojených se svatbou a rodinou. O víkendech jezdí s přítelem k jeho rodičům. Prostě punk.  

5. Trapně vás utěšují

Když si jim stěžujete, že nikoho nemáte nebo že muži stojí za prd a vy zůstanete sama, říkají vám, hele, ty si někoho najdeš, podívej se na mě. Nikdy nevíš, koho potkáš. Musíš mít ráda hlavně sebe. A vy vzpomínáte, jak byly ještě před měsícem single a úplně na dně fňukaly, že umřou samy.  

6. Dohazují vám svoje kamarády

Aby už nemusely poslouchat vaše fňukání, že jste sama, dohazují vám své kamarády. Klidně ty, kteří za to vůbec nestojí, protože se vás prostě rychle snaží udat. Pak se diví, že se vám ten sympaťák s pleší a ledvinkou nelíbí a vyčtou vám, že jste vybíravá.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články