fb pixel 6 typů lidí, kteří ocení, že se léto chýlí ke konci – G.cz
Vyhledávání

6 typů lidí, kteří ocení, že se léto chýlí ke konci

Léto bývá vyobrazeno jako období štěstí, radosti a potěšení. Lidé se opalují na sluníčku, usmívají se, jí jogurt a skotačí ve vodě. Prostě idylka. Pokud však dohlédneme za ono pozlátko, uzříme, že ne všichni jsou z léta nadšení. Kdo si s příchodem podzimu konečně oddychne?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 29.8.2018, 16:05

1. Všichni lidé bez klimatizací

Letošní léto bylo tropické, o tom nemůže být pochyb. Teploty přesahující třicet stupňů přeměnily letní radovánky v upocené soužení a nekonečné noci beze spánku. Lidé, kteří nemají doma klimatizaci a neujíždí si na tom, že leží v loužičce vlastního potu, jistě přicházející ochlazení kvitují s povděkem.

2. Cestující MHD

Cestovat v létě MHD je očistec. Nejen, že se ve stísněných prostorách kumuluje teplo, ale lidé, kteří bojují proti systému tím, že nepoužívají deodorant, smrdí nejvíce z celého roku. Letos dokonce padl světový rekord smradu, kdy byl u jednoho cestujícícho v pražské MHD naměřen zápach 7. stupně. Přičemž pro srovnání – ranní exkrement běžného posunovače s nadváhou, který měl k večeři steak s nakládanou cibulí, dosahuje maximálně stupně 5.

3. Brigádníci, kteří na koupališti prodávají cukrovou vatu

Určitě jste si jich někdy na koupalištích všimli. Roj kroužících vos a kdesi tam uprostřed těch vos je osoba, která prodává cukrovou vatu. Bývá často napuchlá od vosích žihadel a od jisté smrti otravou vosím jedem ji dělí jen to, že si prostě na ten jed už zvykla.

4. Rodiče malých dětí

Konečně. Konečně končí letní prázdniny a ti otravní smradi, kteří každý den chtějí něco dělat, potáhnou do škol a školek. Rodiče si tak do Vánoc odpočinou.

5. Šprti

Určitě to všichni znáte. Otravné léto, rodiče vás nutí pořád něco dělat, zatímco vy si chcete prosvištět integrály. Žádné domácí úkoly, žádné písemky, jen teplo, nuda a podobně.

6. Kapely, které nehrají na festivalech

Existují kapely, které nejsou známé anebo jsou rovnou na hovno. Přes léto si moc neškrtnou, protože bývají hudební festivaly, kde samozřejmě nehrají, protože… no protože jsou ty kapely na hovno (na druhou stranu dost na hovno kapel bývá na festivalech i mezi headlinery. No nebudeme to rozpitvávat). Tyto nebohé kapely tak konečně překlenou období sucha a naplno odstartují klubovou sezónu, kam na ně za čtyřicet korun přijde osm lidí. Tedy přesně tak, jak to mají rádi.

A tady zjistíte, proč je léto debil.

Podobné články

Doporučujeme

Další články