fb pixel 5 důvodů, proč je léto tak trochu debil – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč je léto tak trochu debil

Každý se na to těší. Teplo, koupání, zmrzlina, opalování a podobně. Léto je prostě pecka.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 10.8.2018, 07:38

A nebo ne? Je nasnadě si přiznat, že léto je celkem bezva, nicméně za tím povrchním pozlátkem se skrývá několik negativních stránek.

1. Letní prázdniny

Letní prázdniny jsou super, pokud chodíte do školy. Jestliže chodíte do práce, jsou vám letní prázdniny vesměs ukradené.

No a pak tu máme ty nebožáky, kteří mají doma jedno či rovnou více malých dětí. Co s nimi? Školy a vesměs i školky nefungují, vy musíte dřít, aby bylo na chleba a doma vám pobíhá rozverný malý sígr, který vyžaduje nejen neustálý dozor, ale i zajímavý program.

Je samozřejmě chvályhodné trávit se svými dětmi spoustu času, nicméně pracovat musíte.

Nabízí se kompromis, že dítě přivážete na dlouhý řetěz před barákem k dopravní značce a vy si zatím odpracujete to svoje. Dítě bude na čerstvém vzduchu, může si na délku řetězu běhat kolem značky dokolečka a pokud mu do baťůžku dáte i pití, jídlo a pepřák na obranu, tak možná ani nezemře.

Akorát je blbý, že vás určitě nějaký dobrák napráší a sociálka vám dítě sebere.

2. Letní jízdní řády MHD

Z nějakého zvráceného důvodu městská hromadná doprava o prázdninách mění svůj jízdní řád. Je to samozřejmě pro lepší komfort cestujících, kteří byli po celý rok navyklí na pravidelnou linku a teď zjistí, že jim autobus ujel a další jede až za hodinu.

3. Vedro

Celý rok se těšíme na teplo. Nemůžeme se dočkat. Pak to přijde a po polovině dne, který strávíme v parnu a dusnu všechno přehodnotíme a uznáme, že to vedro nás už sere.

Můžeme proti vedru bojovat na koupalištích či u přírodních vodních ploch, ale když jdete o půlnoci spát a ono je pořád dvacet pět stupňů a v bytě se vám taví plastová madla u kuchyňské linky, nezbývá než si přiznat, že léto je debil.

4. Lidský zápach

V létě se lidé potí. Ačkoliv žijeme v 21. století, tak stále existuje řada lidí, kteří se patrně nemyjí a odmítají používat deodoranty.

Hrdě si hýčkají svůj zakyslý zápach potu z podpaždí (největší borci zavánějí tak nějak komplet a to nejen z podpaždí) a nebojí se jít doslova se svou kůží na trh.

Tito lidé v létě vylézají ze svých doupat v podzemí a houfně se přesidlují do autobusů, do výtahů nebo do dlouhých front, aby svým smradem bojovali proti establishmentu.

5. Dovolená

V létě jezdí všichni na dovolenou. Když se vám udělá blbě, jdete za svým obvoďákem a ten má na dveřích cedulku s nápisem: „Dovolená“ a přiloženou adresou náhradního obvoďáka, který má čekárnu narvanou k prasknutí.

Vyhořely vám v bytě pojistky? Váš elektrikář bude mít určitě zrovna dovolenou.

Potřebujete akutní výklad z tarotových karet? Vaše čarodějka je zrovna na dovolené.

Máte poškozenou halapartnu? Smůla. Váš kovář je na čtrnáct dnů v Chorvatsku u moře.

A TADY máte šest tipů, jak si v létě v plavkách neuříznout ostudu

Podobné články

Doporučujeme

Další články