fb pixel 6 titulků ke článkům, které dokážou lidi nejvíc naštvat – G.cz
Vyhledávání

6 titulků ke článkům, které dokážou lidi nejvíc naštvat

Žijeme ve světě, kterým hýbe nasranost. Nejvíce se to projevuje v médiích. K nejčtenějším článkům patří ty, které jsou předurčeny k tomu, aby jejich obsah nasral co nejvíc lidí. K tomu stačí hodit ten správný krátký a úderný nasrávací titulek, a čtenáři se mohou přetrhnout, aby si článek přečetli.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 26.4.2018, 08:03

Dneska nikdo nerozklikne článek s titulkem: „Farmáři letos vypěstovali o pět procent více brokolice než loni“. To totiž nikoho nenasere. Z nějakého důvodu jsou lidé rádi vystavováni stresu a tu svou zlobu si hýčkají. Pojďme si dát příklad takových nejvíc nasíracích titulků.

1. Poslanci si zvýšili platy

Je jedno, jestli si je zvýšili o korunu. Je to přeci svoloč darmožroutská, co se za naše peníze válí ve sněmovně, tlachá o ničem a bere děsnou raketu. Jakékoliv navýšení jejich platů dokáže rozpálit do běla nejednoho obyčejného a poctivého člověka.

2. Předvolební průzkumy favorizují ...

Je úplně jedno, koho favorizují. Všechny strany by měly skončit v propadlišti dějin. Těžko říct, kdo by je nahradil, ale jedno je jisté. Politické strany jsou zlo. Všici kradů. Dokud tu nebude někdo nový, kdo tedy taky bude krást, ale to až za dýl, tak to jednoho akorát nasere. U předvolebních průzkumů nebude spokojený nikdo. Vždycky tam bude Top 09 s více než pěti procenty, ODS, komunisté, Babiš a tak dále.

3. Vlivný lobbista odchází od soudu pouze s podmínkou

Jinak zcela umírnění čtenáři lapají vzteky po dechu. Čtenáři Novinek si zuřivě dloubou lžičkou oči. Čtenáři Parlamentních listů organizují lynč. Opět si někdo vlivný a bohatý koupil spravedlnost. Hrůza tenhle stát.

4. V Německu syrský imigrant znásilnil školačku

Svatý grál všech nadpisů. To je úplně top. To bude čtenost jako hrom. Každý, kdo tento titulek zahlédne, na něj klikne, aby se řádně nasral. Dokonce ho s chutí přesdílí, aby se i jeho známí dostatečně nasrali. Navíc tu je ta přidaná hodnota diskuze, kde se každý klepe na to, aby mohl napsat něco ve smyslu: „To je to vaše multikulti“ nebo „A tohle nám sem ta Milka tahá“.

5. Na řešení migrační krize vynaložila vláda již pět milionů korun

I stovka by byla hodně. Naše vláda vynakládá peníze na ty slimáky, a my tu na naše nemocné děti musíme sbírat víčka. Kdy už konečně vyjdeme do ulic a něco s tím uděláme?

Poměrně nasírací titulek i článek, ale jeho potenciál leží ještě trochu někde jinde. Viz následující bod.

6. Nemocný pětiletý Honzík nemá peníze na léčbu

Tak a je to tady. Jestliže tento nadpis bude někde v těsné blízkosti toho předešlého, máme tu nasírací kombo, které snad ani nejde překonat. Čtenáři si nesouhlasně s údivem ukroutí hlavy. Kojícím matkám vzteky zkysne mléko. Po přečtení obou článků budou mít všichni tam hluboko v hlavě takový ten příjemný pocit. Ten pocit: „To jsem se zase teď krásně nasral“. A budou se pídit po dalším nasíracím článku, protože, jak již bylo řečeno, nasranost hýbe světem.

A TADY máte 6 tipů pro ženy, jak pořádně nasrat muže.

Podobné články

Doporučujeme

Další články