fb pixel 6 tipů pro ženy, jak pořádně nasrat muže – G.cz
Vyhledávání

6 tipů pro ženy, jak pořádně nasrat muže

Byl váš muž zlobivý? Nevyčistil si před spaním zuby? Přitáhl domů ve tři ráno úplně na šrot a dovedl si do vaší postele cikánku? Anebo se prostě jen nudíte? Máme pro vás několik tipů, jak parádně naserete každého muže.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 11.3.2017, 08:45

Samozřejmě se naskýtá otázka, proč byste měly svého muže dráždit. Může to být nebezpečné. Nicméně tuto otázku necháme nezodpovězenou a nabídneme vám místo toho několik možností, jak učinit vašeho muže nasraným.

1. Mluvte na něho, když se dívá na film

Tady máme hned dvě varianty. Ta první je sledovat film spolu s mužem a neustále se ho ptát na obsah filmu. „A kdo je to ten s tím skleněným okem? Proč ho nezastřelili už dřív? Já to nechápu, tak on miluje Kristýnu, ale spí s Monikou?...“

Důležité je vytrvat a ptát se a ptát. Ze začátku bude muž ze slušnosti na vaše otázky reagovat, ale dříve či později mu už rupnou nervy.

Další, a ještě krutější možností je klást mu dotazy, které s filmem vůbec nesouvisejí. Například mu začít vyprávět o tom, jak jste se měla v práci a následně ho nabádat, ať se i on podělí, jak se měl on.

2. Jděte s ním nakupovat oblečení

Pokud váš muž není buzna, metrosexuál nebo latentní hipster, bude to pro něho utrpení. Ne že ho necháte vybrat si kalhoty hned v prvním obchodě! Takhle to nefunguje. Musíte ho protáhnout celým obchodním centrem. V každém obchodě ho nechte vyzkoušet si několik kusů oblečení. On si samozřejmě vybere hned to první, ale to mu nesmíte dovolit. Řekněte mu, že sice dobré, ale ještě se podíváte jinam.

Vyplatí se po pěti hodinách nakupování zahlásit, že tady na něj nic nemají, a proto musíte okamžitě do jiného obchodního centra.

Třešničku na dort tomu dáte, když si souběžně s ním budete chtít koupit také nějaké hadříky na sebe a budete ho navíc vláčet po obchodech s dámskou módou.

3. Říkejte mu, co udělal špatně a co měl udělat lépe

To je poměrně silná zbraň. Pokud muž například doma staví poličku, ihned přispěchejte k němu a zpovzdálí to sledujte. Mějte spoustu postřehů, jak by poličku mohl postavit lépe a jak si ulehčit práci. Pokud se během stavění poličky muž zraní, nezapomeňte na: „Já ti to říkala.“

Rovněž se v tomto směru vyplatí soustavně prohlašovat, že by asi bylo lepší, kdyby si na to raději pozval profesionála.

4. Mějte dítě s někým jiným

To muže celkem dost nasere. Když mu navíc porodíte černouška, nebude muž ani schopen ututlat tuto skutečnost před světem. Když pak spolu budete tlačit po parku kočárek s černouškem a lidé se za vámi budou otáčet, jeho nasrání nebude brát konce.

5. Buďte otravný spolujezdec

Nechte muže řídit a sedněte si vedle něho na sedadlo spolujezdce. Každou chvíli mu nadávejte, že jezdí jako blázen a že porušil nějaké předpisy. Pokud jste v roli navigátora, tak mu raďte špatně a pak mu nadávejte, že se ztratil. Nebojte, to půjde samo.

6. Něco mu omylem rozbijte

„Miláčku, já jsem si půjčila tvůj počítač, abych se podívala na internet na druhy gelových nehtů a teď mi tady bliká, že prý je počítač napaden“ nebo „Miláčku byla jsem natankovat auto a to potom přestalo jet. Myslíš, že byla chyba natankovat benzín, když máme motor na naftu?“

Zcela bezelstně mu svou neuvážeností rozbijte jeho předmět. Nebo alespoň společný předmět. Který bude on muset potom koupit nový.

A TADY se zase můžete podívat na pět tipů, jak poznáte, že je na vás vaše partnerka nasraná

Podobné články

Doporučujeme

Další články