5 tipů, jak poznáte, že je na vás vaše partnerka nasraná – G.cz
Vyhledávání

5 tipů, jak poznáte, že je na vás vaše partnerka nasraná

Běžný muž je víceméně prosťounká bytost, která za žádných okolností není schopna rozlišit aktuální emoce své partnerky.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 3.9.2016, 14:00

Ženy jsou emočně rafinované a tyto ventilují výhradně v náznacích. Běžný muž náznaky nechápe. Ještě, že jsme tu my, abychom vám, zmateným mužům, přiblížili, jak poznáte, že je vaše partnerka na vás nasraná.

1. Nemluví s vámi

Toto znamení by pro vás mělo být jasnou indicií, že vaši partnerku něco trápí. Něco, za co můžete vy. Normálně nezavře hubu a neustále vám vysvětluje, jak se cítí, co ta kráva Marie z práce zase udělala a že ta pipina Hanka, co s ní chodí na nehty, má nový účes, ve kterém vypadá jako půlka vejce.

Teď mlčí. To je špatně. Buď je rozbitá anebo je na vás nasraná. Bacha na to.

2. Prý jí nic není

Celý den jen tak bloumá po bytě, sem tam utře prach anebo nasraně umyje nádobí. Ani jednou se na vás neusměje a snaží se vám vyhýbat. Když se jí zeptáte, co jí je, řekne, že nic.

Tak pozor. Pokud se ženy zeptáte, jestli ji něco netrápí a ona řekne, že nic, tak jí něco trápí. Vy ji trápíte. Normálně, pokud by byla v dobrém rozmaru, by strávila půlku dne tím, že by vám vyjmenovala tisíc a jednu věc, která ji trápí plus by ještě přihodila veselé historky od kadeřnice.

Jakmile vaší partnerku podle jejích slov nic netrápí, jste jednou nohou od měsíce bez sexu. Něčím jste ji nasrali, ale nevíte čím. Pravděpodobně to možná neví ani ona.

Nejhorší na tom je, že tento stav nemůžete nijak zvrátit. Ona vám neřekne, že je na vás naštvaná. Ona si myslí, že na to přijdete sami. Ona chce, abyste na to přišli sami, protože tak pozná, že ji vnímáte. Vy jste ale ignoranti, tak si radši zajdete s kámošema na pivo, když je doma dusno. To tomu ale moc nepomůžete. Naopak.

3. Nedá vám

Jsou klasické čtyři důvody, proč vám vaše partnerka odmítá dát. Za prvé má menses. Za druhé je unavená nebo jí bolí hlava. Za třetí jste nechutný, obtloustlý a zpocený vagus, takže se ji z vás zvedá kýbl anebo je na vás nasraná.

Pokud večer odmítá žena sex, nejprve zkontrolujte na záchodě krabičku s tampony. Pokud není rozdělaná, jděte do koupelny k zrcadlu a ověřte si, jestli nejste náhodou nechutný, obtloustlý a zpocený vagus. Jestliže jste šukézní fešák, přineste ženě paralen. V případě, že ani potom není sex, je na vás nasraná.

4. Brečí schoulená v koutě a vykřikuje, že vás nenávidí

Ženy se neschoulí v koutě, nebrečí a nekřičí, že jste debil jen tak. Za tím bude nějaká kulišárna. Je celkem možné, že jste pochybili a nyní je na vás žena nasraná. Tady je potřeba si uvědomit, že horší už to být nemůže, takže můžete nechat ženu v koutě brečet, jak se jí zlíbí, otevřít si lahváče a dívat se v televizi na hokej. Pokud vás její zalykání obtěžuje, hoďte přes ni ubrus.

5. Neuvaří vám

Zde je třeba nejprve vyhodnotit, zda máte ženu vycvičenou a zda vám pravidelně vaří. Pokud vám pravidelně nevaří, je třeba menší převýchova.

Jestliže vám žena obvykle vaří a nejednou sedíte u stolu s příborem v ruce a jídlo se před vámi žádné neobjeví, je něco špatně. Nejprve zkontrolujte, zda je žena vůbec doma, ať nečekáte u stolu zbytečně. Pokud ano, zeptejte se, co bude k večeři.

Jestli bude odpověď: „Něco si uvař,“ je zle a partnerka je na vás nasraná.

A TADY máte 11 fází každého vztahu z pohledu muže.

Podobné články

Doporučujeme

Další články