6 tipů na léto – jak si v plavkách neuříznout ostudu – G.cz
Vyhledávání

6 tipů na léto – jak si v plavkách neuříznout ostudu

Ošklivá a tlustá kamarádka dokonale schová vaše nedostatky
Zdroj: www.returnofkings.com

Ač tomu venkovní teplota příliš nenapovídá, tak léto je již za dveřmi.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.4.2016, 13:50

S tím souvisí i každoroční deprese a panika, jak zhubnout do plavek. „Nebude mi z bikin nic přetékat? Všimne si toho můj idol? Co na to řekne můj idol?“ To jsou otázky, které jistě trápí spoustu rozverných vypasených puberťaček.

Máme pro vás dobrou zprávu. Pokud jste tlusté jak prase, tak jste vašemu idolu úplně u prdele. Můžete cejchu klidně vláčet po zemi a jemu to bude jedno.

V případě, že se váš život netočí jenom kolem vašeho idola, ale i přesto se léta bojíte, protože máte nějaké to kilo navíc, máme pro vás pár tipů na to, jak si na koupališti v plavkách neuříznout ostudu.

1. Nevycházejte z domu

Máte strach, že až se v plavkách ukážete na koupališti, budete terčem posměšků kvůli vaší váze? Tak na toto je ideální řešení. Nelezte na koupaliště. Jednoduché. Možná ani raději nevycházejte z domu. Člověk totiž nikdy neví.

Pořiďte si dvacet koček, zatáhněte žaluzie a žijte jako podivín, co se koupe doma v lavoru.

2. Prostě zhubněte

Je to jednoduché. Jestliže se necítíte na to, jít do plavek, protože máte nadváhu, tak prostě zhubněte. Fňukání a neustálé odkládání vašeho problému vás tuku nezbaví.

A jak na to? Ano, existuje devět tisíc různých diet, jedna dražší než druhá, tak jakou z nich zvolit? To je to dilema. Inu, možná by stačilo se přestat přežírat, zvednou prdel a jít si každý den zaběhat. To je zadara.

3. Nikdo na vás není zvědavý

Možná by se mohlo zdát, že vaše špeky na koupališti všechny návštěvníky znechutí a tito vás budou hnát s vidlemi a loučemi svinským krokem pryč z areálu.

Nicméně pamatujte, že svět se opravdu netočí kolem vás. Každému je naprosto ukradené, jestli máte kolem pasu pneumatiku a přes povislou prdel vám ty plavky ani nejsou vidět.

4. Choroba

Pokud vás trápí vaše postava v plavkách, tak si pořiďte nějakou zákeřnou chorobu. Potom zjistíte, že jsou v životě důležitější věci.

5. Kamarádka

Odborníci pro tyto případy doporučují sehnat si tlustší a ošklivější kamarádku, která bude od vás odvádět pozornost. Prostě, pokud budete vedle morbidně obézní ošklivé ženské, nikdo si vašich špíčků ani nevšimne.

6. Otěhotněte

Jestliže vás trápí těch pár kil navíc, tak se rychle nechte zbouchnout. Do léta to máte jen tak tak. U těhotných žen je přirozené, že mají nejen velké břicho, ale i nateklé jiné části těla. Tam se tam nadváha ztratí raz dva.

A TADY se můžete podívat na evoluci dámských plavek.

Podobné články

Doporučujeme

Další články